Serdar Elektrik

Bursa / Gemlik

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

Hemen Ara

Serdar Elektrik - Serdar Ballandı

Bursa / Gemlik’te merkezi uydu sistemi ve çanak anten alanında faaliyet gösteren firmamız, 1980 yılından bu yana Gemlik, İznik ve Orhangazi bölgelerinde hizmet vermektedir.

Firmamız Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından biri olan D-Smart’ın Gemlik ilçesinde bayi ve yetkili servisi olarak hizmet vermektedir. D-Smart abonelik ve üyelik işlemleri, D-Smart kurulumu ve aktivasyonu, uydu montajı ve tamiri, çanak montajı ve ayarı, çanak yer değişimi ve servis hizmetleri, uydu kurulumu ve ayarı, LNB değişimi, çiftli ve çoklu LNB montajı, merkezi uydu sistemleri montaj ve tamiri, merkezi ve apartman uydu sistemleri kurulum, montaj hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca Next Nextstar ve Millenicom Yetkili Servisi olarak tüm ürün gruplarında servis, satış ve satış sonrası hizmetleri vermekteyiz. Aynı zaman da yaşam alanlarınızın güvenliği için güvenlik kamera sistemleri, alarm görüntülü ve sesi diyafon sistemleri satış ve kurulum hizmeti vermekteyiz. Elektrik üzerine iş yerleri, sanayi ve evlerinizde küçük-büyük tüm elektrik tesisat işleri, avize montajı ve tamiri, priz tamiri, şalter tamiri, pano kompanzasyon tamiri gibi işleriniz uzman teknik personelimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Pazar günleri hariç haftanın her günü hizmetlerimiz ve abonelik işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar