Uzman Elektronik

Tekirdağ / Çorlu

Alarm / Kamera Sistemleri

Uzman Elektronik - Serdar Karagöz

2000 yılından buyana Tekirdağ / Çorlu’da uydu ve çanak anten sistemleri, kamera güvenlik sistemleri, bilgisayar tamiri ve TV tamiri alanında servis ve satış hizmetleri sunmaktayız.

LED TV tamiri, LCD TV tamiri ve HD ekran TV tamiri, televizyon kurulumu, televizyon panel ve ekran değişimi yapmaktayız. Uydu ve çanak anten sistemleri alanında apartman, site ve oteller için merkezi uydu servisi ve uydu tamiri hizmeti, çoklu ve çiftli lnb montajı ve değişimi, uydu sinyal güçlendirici, uydu sinyal sorunu giderme, dağıtıcı switch, uydu resetleme, arıza, uydu frekans güncelleme, uydu kanal ayarlama, uydu kurulum, montaj ve tamir gibi servis hizmetleri sunmaktayız. Çanak anten ayarı, çanak montajı, çanak yer değiştirme ve çanak tamiri de yapmaktayız. Güvenlik sistemleri alanında güvenlik kamera kurulumu, kamera montajı, kamera yer değiştirmesi ve ayarı, alarm kurulumu vb. hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bilgisayar tamiri, laptop tamiri, notebook tamiri, bilgisayar ekran değişimi, bilgisayar kurulumu ve format atma gibi tüm teknik servis ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Her marka ve modelde elektronik ürünleriniz için teknik servis işlemleri uzman ekibimiz tarafından özen ve hassasiyetle gerçekleştirilmektedir. Soru ve sorunlarınız için ücretsiz telefon hattımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar