Serdar Topcu

İstanbul / Pendik

Temizlikçi / Temizlik

1Yorum
10Puan

Serdar Topcu

İstanbul / Pendik’te temizlik firması olarak çalışmaktayız. Kaliteli ve titiz hizmet anlayışımız ile İstanbul'un her yerine temizlik hizmeti vermekte, evlere ve ofislere düzenli temizlikçi eleman tedariği sağlamaktayız.

Ofis temizliği, ev temizliği, inşaat temizliği, depo temizliği, gündelik ev temizliği, detaylı temizlik, profesyonel temizlik, cam silme, plaza cam temizleme, mağaza cam temizleme, apartman temizliği, haftalık apartman temizliği, merdiven temizliği, kadın temizlikçi, erkek temizlikçi, pazar günü temizliği, kompozit temizleme, apartman ve siteler için periyodik temizlik, inşaat sonrası temizliği, iç cephe temizliği, 30. kata kadar dış cephe temizliği, plaza temizliği işlerinizi profesyonel ekip çalışanlarımızla özenli bir şekilde yapmaktayız. Temizlik malzemelerimizi sağlıya ve doğaya zararlı olmamalarına özen göstererek, titizlikle seçmekteyiz.

Haftanın 7 günü İstanbul ve tüm ilçelerine hizmetlerimizi götürmekteyiz. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayabilir ve detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İstanbul genelinde hizmet veren Serdar Topçu ve ekibine villamızın genel temizliğinde vermiş oldukları hizmet ve ilgi nedeniyle teşekkürlerimizi sunmayı bir borç biliriz.

Yavuz mehmet - 27.09.2017

10Puan

Ben ve çalışma arkadaşlarım yorumunuza istinaden size çok teşekkür ederiz Yavuz bey. "Hizmet Kalitesi" ilkemizle siz değerli tüm müşterilerimize hizmet için hazır bulunmaktayız. Saygılarımla.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar