Konelsat Elektrik

Konya / Selçuklu

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

0Yorum
10Puan

Konelsat Elektrik - Serdar Yiğit

Konya / Selçuklu'da elektrik tesisatçılığı, uydu ve çanak anten servis hizmetleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Alarm, kamera ve güvenlik sistemlerinin satışı, montajı ve tamir işlerini yapmaktayız.

Elektrik tesisatı döşeme, tesisat bakımı ve tamir işleri ,asma tavan led ışık sistemlerinin montajı, avize montajı, görüntülü ve sesli diafon sistemlerinin kurulumu, otomat tamiri, priz tamiri, sensörlü lamba tamiri yapmaktayız. Güvenlik sistemleri üzerine sahip olduğumuz tecrübeyle ev ve ofisler için güvenlik kamerası kurulumu, hırsız alarmı montajı, elektronik kartlı geçiş sistemlerinin montajı, bariyer sistemlerinin montajı ve her çeşit güvenlik sistemlerinin satışını yapmaktayız. Bireysel ve merkezi sistem çanak kurulumu, merkezi sistem uydu kurulumu, uydu arıza, uydu frekans güncelleme, çanak anten ayarı, uydu resetleme sorunlarında tecrübeli bir ekiple haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimizi haftanın 7 günü Konya'nın Selçuklu, Karatay ve Meram ilçelerine götürmekteyiz. Bilgi almak ve servis taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar