Serhat Güler

Trabzon / Yomra

Laminat / Ahşap Parke

Serhat Güler

Trabzon / Yomra'da daireler, işyerleri ve toplu konut projeleri için laminant parke ve ahşap mobilya işleri yapmaktayız. İç mekan, teras ve balkon gibi alanlarda duvar ve tavan kaplamaları, lambiri, kapı, mutfak dolabı, banyo dolabı, TV ünitesi, yatak odası, gardrop imalatı ve montajı konusunda profesyoneliz.

Türkiye genelinde perakende ve toplu iş tekliflerine açık, çok sayıda refarans verebilecek geniş bir ekibe sahibiz. Trabzon genelinde mevcut inşaat projelerinin bir çoğunda uzman işçiliğimiz ile başarılı projelere imza atmış bir firmayız. Ülke genelinde toplu projeler için parke döşeme, parke dekorasyonu, banyo dolabı imalatı, mutfak dolabı imalatı, merdiven altı dolap, raflı dolap sistemleri, ahşap kapı imalatı, lambri döşeme, tavan kaplama, vestiyer gibi ahşap ustalığı gerektiren tüm işlerde ölçüye göre imalat ve montaj yapmaktayız.

Türkiye'nin heryerinden gelen toplu ve perakende siparişleri kabul etmekteyiz. Parke ve ahşap ustalığı konusunda kendini ispatlamış uzman kadromuz ile haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar