Serhat Gürhan

İstanbul / Bayrampaşa

İç Mimari / Dekorasyon

Serhat Gürhan

İstanbul / Bayrampaşa’da iç mimar ve dekorasyon firması olarak 2009 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz. Bayrampaşa bölgesi başta olmak üzere İstanbul’un tamamına hizmet vermekteyiz.

Her türlü dekorasyon, salon ve mutfak dekorasyonu, ofis dekorasyonu, yatak odası ve genç odası dekorasyonu, cafe dekorasyonu, iç mimari proje ve iç mimari tasarım, iç mimari konsept ve çizim, iç mimari görselleştirme, iç mimari mutfak tasarımı, iç mimari salın tasarımı, 3D tasarım hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetler kapsamında; alçı, kartonpiyer, asma tavan, laminant parke uygulamaları, duvar kâğıdı, banyo ve mutfak tadilatı, mutfak tezgâhı değişimi, çim stone, TV ünitesi, gömme dolap, metal ve alüminyum asma tavan, bar dekorasyon, duşakabin, apartman ve müstakil bina mantolama işleri, villa mantolama ve yalıtım, dış cephe yalıtım ve anahtar teslim tadilat işlerinizde uzman personellerimiz iç mimarımızın yönlendirmeleri ile kaliteli çözümler sunmaktayız.

Detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın 7 günü boyunca ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar