Serhat Teknik

Bursa / Yıldırım

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Serhat Teknik - Serhat Yuvarlaklar

Bursa/ Yıldırım’ da beyaz eşya tamiri ve servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca kombi arıza ve şofben, termosifon servisi, petek temizleme ve su arıtma cihazı satış montaj filtre değişimi servisi olarak tüm Bursa’ya hızlı servis hizmeti vermekteyiz.

Her marka kombi arıza ve montajı, şofben ve beyaz eşya tamiri konularında tecrübeli bir ekiple müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Kombi tamiri, kombi bakımı, kombi demonte, kombi sökme, kombi filtre temizliği, kombi reset atma, yoğuşmalı kombi tamiri, doğalgaz sobası tamiri işlerinizde uzman personellerimiz çözüm ortağınız olmaktadır. Ayrıca beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri, bulaşık makinesi montajı, çamaşır makinesi montajı, şofben tamiri ve montajı, şofben rezidans tamiri, şofben termostat tamiri, hermetik şofben tamiri, şofben kurulumu, termosifon tamir ve montajı işlerinizi uzman işçiliğimizle yapmaktayız.

Detaylı bilgi almak, taleplerinizi iletmek ve servis hizmetlerimizden faydalanmak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar