Umut Elektrik Elektronik

Bursa / Nilüfer

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Umut Elektrik Elektronik - Şerif Ahmet Barlay

Bursa / Nilüfer ilçesi Görükle semtinde elektrikçilik ve elektrik tesisatçılığı yapmaktayız. Ayrıca uydu sistemleri ve çanak anten montaj servisi ile TV tamiri ve TV kurulum servisi olarak Görükle başta olmak üzere Nilüfer ilçesinin tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

Elektrik tesisatı bakım, onarım ve tesisat döşeme, elektrik arıza, evde montaj, şofben montajı, priz montajı, priz tamiri, avize montajı, korniş montajı, şalter tamiri, diafon tamiri, görütülü diafon tamiri, otomat tamiri, sensörlü lamba tamiri işleriniz için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uydu montajı, uydu arıza, çanak anten montajı, çanak anten ayarı, uydu frekans güncelleme, uydu kurulumu, uydu resetleme, uydu sinyal güçlendirici vb. konularda tecrübeli gezici ekibimizle bireysel uydu sistemleri, merkezi uydu sistemleri ve apartman uydu sistemleri alanında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm uydu servis hizmetlerini titizlikle sunmaktayız.

Her marka televizyon tamiri, televizyon kurulumu, TV ekran değişimi ve küçük ev aletleri tamiri yapmaktayız. Hizmetlerimizi haftanın 7 günü kapınıza getirmekteyiz. Bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Ustamız on numara işçilik yapmıştır. Herkese tavsiye ederim. Telefona kısa sürede cevap verip işi en kolay ve ucuz şekilde çözmüştür. Teşekkür ederim Şerif ustam.

sevim ucar - 24.10.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar