Servis 34

İstanbul / Bahçelievler

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Servis 34 - İsmail Aydın

İstanbul / Bahçelievler’de beyaz eşya tamiri ve teknik servis hizmetleri alanında faaliyet göstermekteyiz. Klima arıza ve kombi arıza hizmetlerimiz kapsamında her marka klimanın ve kombinin montaj, tamir ve bakım işlerini yapmaktayız.

Beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri, beyaz eşya montajı işlerini itinayla yapmaktayız. Klima tamiri, klima bakımı, klima arıza, klima montajı, klima sökümü, klima gaz dolumu, klima dış ünite montajı, klima dış ünite sökme, klima temizlik işlemleri uzmanlık alanımızdır. Ayrıca kombi arıza, kombi montaj, kombi tamiri, kombi yer değişimi, kombi sökme, kombi fan motoru tamiri, kombi filtre temizliği, kombi reset atma, yoğuşmalı kombi tamiri, doğalgaz sobası tamiri ihtiyaçlarınızda alanında uzmanlaşmış gezici ekibimizle Bahçelievler ilçesinin tüm semtlerine servis hizmeti vermekteyiz.

Haftanın 7 günü kombi, klima ve beyaz eşya arızalarınızın çözümü için tam zamanlı olarak çalışmaktayız. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayarak arıza kaydı açtırabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar