Şevket Ortakçı

İstanbul / Ataşehir

Marangoz / Ahşap Mobilya

1Yorum
10Puan

Şevket Ortakçı

İstanbul / Ataşehir'de 20 yıllık iş tecrübemiz ile marangozluk ve mobilya imalatçılığı yapmaktayız. Müşterilerimize mobilya konusunda kaliteli ürünler ve güvenilir hizmeti uygun fiyatlar ile sunmaya çalışmakta, müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnuniyet duymalarına büyük önem vermekteyiz.

Ahşap mobilya üretimimiz, mutfak dolabı imalatı, banyo dolabı imalatı, yemek masası imalatı, raflı ve raylı dolap imalatı, fuar standı yapımı, ahşap kapı ve pencere üretimi, vestiyer, gardrop, komodin, kitaplık ve televizyon ünitesi gibi her çeşit ev ve ofis mobilyasının özel ölçülerde imalatını kapsamaktadır. Ayrıca yatak odası mobilyaları, genç odası ve çocuk odası mobilyalarının A'dan Z'ye imalatı, montajı ve kurulumu hizmetlerini işinde uzman marangozlarımızla vermekteyiz.

İstanbul'un tüm semtlerine hizmetlerimizi götürmekte ve haftanın 7 günü çalışmaktayız. Özel isteklerinizi dikkate alarak, kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilik kullanarak uzun ömürlü mobilyalara sahip olmanız için yanınızdayız. Bilgi almak, fiyat almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Şevket ustamızın ellerine sağlık, banyomuza gömme dolap yaptı ve tam da istediğimiz gibi oldu. Bizim isteklerimize kendi fikirlerini de kattı, sonuç mükemmel... Herkese tavsiye ederim.

Burcu Kaya - 17.08.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar