İnstaprolighting Profesyonel Aydınlatma

Bursa / Nilüfer

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

İnstaprolighting Profesyonel Aydınlatma - Şevki Mert Akın

Bursa / Nilüfer ilçesinde profesyonel aydınlatma sistemleri üzerine faaliyet göstermekteyiz. Bursa Spor Özlüce Tesisleri aydınlatmaları ve diğer referanslarımız ile kalite ve gücümüzü yansıtmaktayız.

İşyeri, fabrika, okul, otel, cami gibi mekanların elektrik tesisatı tamiri ve elektrik arızası sorunlarında 7/24 teknik servis hizmeti vermekteyiz. Spot ışık, aplik aydınlatma, sarkıt aydınlatma, tavan aydınlatması, modül içi aydınlatma, modül altı aydınlatma, avize, urganlı avize, jant avize, led ışık, gizli ışık gibi aydınlatma ürünlerinin satışı ve montajını yapmaktayız. Led ışık dizaynı, led tasarımı, bahçe aydınlatması, peyzaj aydınlatma, tarihi eser aydınlatma, cami aydınlatmaları, mağaza aydınlatma, restoran aydınlatma, dekoratif aydınlatma, fabrika aydınlatma, yol aydınlatma, çevre aydınlatma konularında profesyonel düzeyde hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda Superonline Yetkili Servisi olarak Nilüfer ve Mudanya ilçelerinin tüm semtlerine profesyonel hizmet sunmaktayız. Uydu servisimiz bulunmamaktadır.

Her mekana uygun aydınlatma ürünlerimiz, şık ışıklandırma tasarımlarımız ve kaliteli işçiliğimiz ile haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Ücretsiz çağrı hattımızdan iç ve dış mekanlarınıza ayrıcalık katacak profesyonel aydınlatma çözümleri ve 7/24 teknik servis hizmetimize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar