Seyidoğlu Eletronik

İstanbul / Avcılar

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

4Yorum
10Puan
Hemen Ara

Seyidoğlu Eletronik - Hanifi Seyidoğlu

İstanbul / Avcılar’da merkezi uydu sistemleri ve çanak anten tamiri alanlarında çalışmaktayız. Ayrıca televizyon tamiri ve TV servisi hizmeti vermekteyiz. Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Kıraç, Hadımköy, Bahçeşehir, Esenkent, Boğazköy bölgelerinden servisimize ulaşabilirsiniz.

Uydu montajı, uydu tamiri, çanak anten montajı, çanak yer değişimi, çanak anten tamiri, çanak anten ayarı, uydu servis hizmetleri, uydu frekans güncelleme, uydu çoklayıcı, uydu ayarlama, uydu dağıtıcı switch, uydu sinyal sorunu giderme, uydu resetleme, LNB değişimi, çiftli LNB montajı, çoklu LNB montajı, merkezi uydu sistemleri montajı, merkezi uydu sistemleri tamiri, site uydu sistemi, apartman uydu servisi, merkezi uydu servisi ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılamak ve uydu arızalarınızı idermek için uzman teknisyenlerden oluşan gezici bir ekiple çalışmaktayız. TV tamiri, LED TV tamiri, TV askı aparatı, LCD TV tamiri, televizyon ekran değişimi, televizyon panel değişimi, HD TV tamiri konusunda profesyoneliz. Ayrıca tabela ve dijital baskı işlemleriniz için de sizlere yardımcı olmakta ve tabela montajı, tabela yapımı, LED tabela hizmeti vermekteyiz.

Ücretsiz çağrı hattımızdan servisimize kolaylıkla ulaşabilir, televizyon arızalarınız ve uydu arızalarınız için servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Oldukça ilgili ve güler yüzlü bir usta. Avcılar ve civarında çok araştırdım. TV tamiri konusunda işinin hakkını verdiğini söyleyebilirim, çok memnun kaldık.

Serhat Ekici - 09.06.2018

10Puan

Öncelikle ustasiburada.com' a teşekkür ederim. Seyidoğlu Elektronik gibi değerli insanlarla tanışmamızı sağladılar. İşini severek yapan, sözüne sadık ve güler yüzlü bir usta.

Orhan Bey - 23.04.2018

10Puan

Memnun kaldık. Hızlı, pratik ve söylediği zamanda gelip işlerimizi teslim etti. Ustasıburada.com ve Seyidoğlu Elektronik ekibine teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.

Emine Kılıç - 16.04.2018

10Puan

Çok teşekkürler, her zaman yanınızdayız.

Hızlı, güler yüzlü ve iletişimi gayet güzel bir servis. Arıza uygun fiyata ve hızlı bir şekilde çözüldü. Servise ve ustasiburada.com a çok teşekkür ederiz. Memnun kaldık.

Mert Kapıcı - 03.04.2018

10Puan

Teşekkür ederiz, her daim hizmetinizdeyiz.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar