Seyidoğlu Eletronik

İstanbul / Avcılar

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

0Yorum
10Puan

Seyidoğlu Eletronik - Hanifi Seyidoğlu

İstanbul / Avcılar’da merkezi uydu sistemleri ve çanak anten tamiri alanlarında çalışmaktayız. Ayrıca televizyon tamiri ve TV servisi hizmeti vermekteyiz. Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Kıraç, Hadımköy, Bahçeşehir, Esenkent, Boğazköy bölgelerinden servisimize ulaşabilirsiniz.

Uydu montajı, uydu tamiri, çanak anten montajı, çanak yer değişimi, çanak anten tamiri, çanak anten ayarı, uydu servis hizmetleri, uydu frekans güncelleme, uydu çoklayıcı, uydu ayarlama, uydu dağıtıcı switch, uydu sinyal sorunu giderme, uydu resetleme, LNB değişimi, çiftli LNB montajı, çoklu LNB montajı, merkezi uydu sistemleri montajı, merkezi uydu sistemleri tamiri, site uydu sistemi, apartman uydu servisi, merkezi uydu servisi ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılamak ve uydu arızalarınızı idermek için uzman teknisyenlerden oluşan gezici bir ekiple çalışmaktayız. TV tamiri, LED TV tamiri, TV askı aparatı, LCD TV tamiri, televizyon ekran değişimi, televizyon panel değişimi, HD TV tamiri konusunda profesyoneliz. Ayrıca tabela ve dijital baskı işlemleriniz için de sizlere yardımcı olmakta ve tabela montajı, tabela yapımı, LED tabela hizmeti vermekteyiz.

Ücretsiz çağrı hattımızdan servisimize kolaylıkla ulaşabilir, televizyon arızalarınız ve uydu arızalarınız için servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar