Sf Auto Ve Garage

Ankara / Yenimahalle

Oto Elektrik / Akü

Hemen Ara

Sf Auto Ve Garage - Fatih Yeni

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde oto tamir ve bakım, oto kaporta boya, oto elektrik tamiri ve akü tamiri konularında faaliyet göstermekteyiz.

Enjeksiyon tamiri, emniyet kemeri tamiri, triger kayışı tamiri, fren hidrolik tamiri, enjeksiyon beyin tamiri, tampon tamiri, direksiyon amortisörü tamiri, tampon hasar tamiri, oto klima tamiri, karbüratör tamiri, dizel araç tamiri, debriyaj tamiri, oto fren ve vites kutusu tamiri, kaporta tamiri, şase çatlak tamiri konularında uzmanız. Ayrıca direksiyon yağı değişimi, balata ayarı, buji ve yağ filtrelerinin değişimi, silecek değişimi, benzin deposu temizliği, periyodik bakım, tampon boyama, tampon çıkarma, çizik giderme, direksiyon boşluk giderme, kaporta boyası, kaporta düzeltme, rot balans ayarı ve şase kaynak konularında da müşteri memnuniyeti odaklı tutumumuzla hizmet vermekteyiz.

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü çalışmaktayız. Detaylı bilgi almak ve arabalarınızı güvenilir ellere bırakmak için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar