Show Time Ajans

İstanbul / Şişli

Düğün / Davet / Organizasyon

Show Time Ajans - Samet Eren

Eğlence dolu geceler istiyorsanız bazı şeyleri atlamadan uygulamanız gerekir, mesela özel gecenizin yapılacağı mekanın süslenmesi bunların başında gelir. Süslemeler çok çeşitlidir, eskiden olduğu gibi sadece grapon kağıtları kullanılmıyor artık, zamana ayak uyduran süslemeciler her türlü yeniliğe kapılarını açarak süslemede zirveye ulaştılar.

Balonlara süsleme her zaman yapılırdı ama günümüzde balonlara öyle şekiller verilerek süslemeler yapılıyor ki hayran olmamak elde değil. Beyaz ve sarı balonlar papatya şekline getiriliyor ve özellikle sünnet törenlerinin yapılacağı alanlar bu şekilde çok da güzel bir şekilde süslenebiliyor. Bunun yanında kırmızı kalp biçiminde olan balonlar da evlenecek çiftlerin vazgeçilmezi.

BALON SÜSLEME herkesin kolaylıkla yapacağı kadar kolay ve basit bir iş değil, özenli ve titiz bir çalışma gerektirir. Bu yüzden işin uzmanlarından yardım almalı ve süsleme işini onların marifetli ellerine bırakmalı.Sahne ışıklandırmaları balonlar olunca bir başka kaliteli duruyor, bir başka havalı oluyor. Değişik şekillerde şişirilmiş balonlarla yapılan süslemeler ile mekan daha sevimli ve iç açıcı hale geliyor.
BALON SÜSLEME aslında sanat olarak görülmeli, küçük ve uzun balonlar öyle şekillerde vücut buluyor ki insan görünce şaşıp kalıyor. İşte bu yüzden de balon süslemelerine önem verilmeli ve kullanılmalıdır diyoruz.
Mesela bir yerin açılışının yapılacağını düşünelim, giriş kapısına renkli balonlardan yapılacak bir tak görenlerin büyük ilgisini çekecektir. Modern tasarımlarla yapılan balon süsleme işleri, kalite ile eş değerdir.
Davetler, düğünler, açılışlar, organizasyonlar balon süslemeleri ile estetik bir güzellik kazanır. Bu açıdan her geçen gün kendini yenilenmesini bilen ve değişik balon dekorları ile eğlence mekanlarını süsleyen firmamız, bu konuda bir numaradır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar