Sidre Yapı Dekorasyon

Bursa / Osmangazi

Boya / Badana

Sidre Yapı Dekorasyon - Muharrem Sayım

Bursa / Osmangazi ilçesinde boya badana ustalığı, elektrik tesisat işleri ve mantolama işleri yapmaktayız. Alanımızla ilgili ustalık belgelerine sahibiz ve Bursa’nın tüm ilçelerindeki müşterilerimize hizmetlerimizi götürmekteyiz. Redacril Koza ve Filli Boya markalarının boya malzemelerinin satışı ve uygulama işlerini özenle yapmaktayız. Elektrik tesisatı döşeme, elektrik tesisatı tamiri ve tadilatı konusunda uzman bir ekiple çalışmaktayız. Elektrik taahhüt işleri almaktayız.

Bursa civarında yaptığımız 150'ye yakın boya badana ve alçıpan tavan işi bulunmaktadır. Ayrıca asma çatı ve tavan, gömme dolap ve giyinme odası, gergi tavan, orta göbek, ofis bölme, alçı duvar, alçı panel, alçı dekorasyon, alçı kemer, alçı göbek yapımı, alçı şömine yapımı, fayans döşeme, granit kaplama, seramik kaplama, kalebodur ve karo taşı döşeme, fayans tamiri, fayans kırma, lazerle fayans hizalama, jakuzi üstü duşakabin montajı konularında deneyimliyiz. Yalıtım ve izolasyon hizmetlerimiz kapsamında site, apartman, müstakil ev, villa vb. binaların iç ve dış cephe mantolama işlerini özenle yapmaktayız. Ayrıca parke döşeme, parke uygulama ve iç dekorasyon konusunda ekonomik fiyatlarla ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Ev ve iş yeri tadilatlarınız için ücretsiz keşif hizmetimiz bulunmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar