Sinan Bey

İstanbul / Bahçelievler

Alarm / Kamera Sistemleri

Sinan Bey

Güvenlik amaçlı kullanabileceğiniz dinleme cihazları, son teknoloji özelliklerle piyasada satışa sunuluyor. Üstün özelliklerinin yanı sıra uygun fiyatlarla da satışa çıkan bu cihazlar sayesinde bulunmadığınız ortamlardaki konuşmalara şahit olabilir, iş yerindeki olumsuzlukları ortaya çıkarmak için personel veya şüpheleniyorsanız eşinizin görüşmelerini dinleyebilirsiniz. Uzak mesafeden ve yakın mesafeden canlı ses kaydı alan dinleme cihazları arasında en çok tercih edilenleri böcek dinleme cihazlarıdır. Bu gizli ses kaydediciler, birçok olumsuzluğu ve yalanı gün yüzüne çıkarmanıza yardımcı olacaktır.
Dinleme cihazları geniş bir fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Çok ucuz dinleme cihazları piyasada mevcut olduğu gibi, yüksek fiyatlara üstün kaliteli ortam dinleme cihazları da bu casus cihazlara ihtiyaç duyanlar için satılmaktadır.
Ortam dinleme böcekleri, kolaylıkla gizlenebilecek boyuttadır ve ortam dinleme cihazları arasında en düşük fiyata sahip olanlarıdır. Bu cihazlar, 50 TL ve üzeri fiyatlarda satışa sunuluyor. Bir diğer yaygın kullanılan dinleme ürünlerinden olan mini GSM ses kayıt ve dinleme cihazı ise; 200 TL ve üzeri fiyata satılmaktadır. Priz şeklindeki dinleme cihazları 250 TL ve üzeri rakamlara satılırken; duvar arkası ortam dinleme cihazları 150 TL ve özelliklerine göre daha yüksek rakamlarda satış sunulan ürünlerdir. Bir diğer yaratıcı tasarımlardan araç dinleme ve takip cihazlarının fiyatları, 200 TL’den başlıyor. Yazımızda paylaştığımız dinleme cihazı fiyatları; model, özellik, kullanım alanı ve diğer kriterlere göre farklılık göstermektedir.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar