Şirin Kreş

Adana / Çukurova

Bakıcı / Bakım Hizmetleri

Hemen Ara

Şirin Kreş

Adana / Çukurova’da bulunan kreşimiz 0-2 yaş grubu temel çocuk bakımı ve 2-6 yaş grubu okul öncesi eğitimi vermektedir. Okulumuzun uzman kadrosu psikoloji, pedagoji, çocuk gelişimi ve anaokulu öğretmenliği bölümlerinden mezun eğitimcilerden oluşmaktadır.

Aktivite derslerimiz arasında yer alan jimnastik, resim, müzik, dans, halk oyunları, yoga, ingilizce ve satranç dersleriyle zenginleşen eğitim anlayışımız ile çocuklarınızın hoşça vakit geçirebileceği, güvenilir ve kaliteli eğitim alanları hazırladık. Tüm sınıflarımızda amerikan parke ve bakteri barındırmayan antibakteriyel halılar kullanmaktayız. Ahşap camped ve beşiklerin yer aldığı uyku odamızda full ortopedik yataklar bulunmaktadır. Okulumuzda her yaş grubunun kullanacağı tuvaletler ayrıdır. Çocukların cilt ve el temizliğine gerekli özeni gösterdiğimizden antibakteriyel PH değeri 5,5 olan, insan tenine zarar vermeyecek sıvı sabun kullanmaktayız. Tüm oyuncaklarımız insan sağlığına uygunluk göstergesi olan CE belgelidir.

Ayrıca çocuklarınızın eğlenme ve öğrenme anında zarar görmemesi ve kısıtlanmaması için binamız ve çevresindeki yaşam alanlarını çocuk güvenlik sistemleriyle çevreledik. Bu sayede okulumuzu kazalara karşı maksimum güvenli hale getirildik. Sevgimiz ve uzmanlığımızı birleştirdiğimiz kreşimize ulaşmak için bizleri ücretsiz çağrı hattımızdan arayabiliriniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar