Ustası Burada
Ustası Burada
Murat Şirin
10

Murat Şirin

Şirin Oto Kurtarma

82 Evler Mah. Sanayi Sitesi
Mersin / Tarsus / 82 Evler
Haritada Göster

Mersi'nin Tarsus ilçesinde aracınızla yolda kaldığınızda veya bir acil durumla karşılaştığınızda, güvenilir bir çözüm bulmak artık daha kolay. Şirin Oto Kurtarma ve çekici hizmeti sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. Tarsus ve Çamlıyayla ilçeleri de dahil olmak üzere geniş bir hizmet alanına sahibiz.

Hizmetlerimiz:

Oto Kurtarma: Aracınız yolda kaldığında veya bir kaza sonrasında acil bir şekilde kurtarılması gerektiğinde, Şirin Oto Kurtarma sizin için burada. Profesyonel ekibimiz, aracınızı güvenli ve dikkatli bir şekilde kurtarıp istediğiniz yere taşıyacaktır.

Çekici Hizmeti: Aracınızın çekilmesi veya taşınması gerektiğinde, uygun çekicilerimizle hızlı bir şekilde yanınızdayız. Her türlü araç türünü çekebilecek ekipman ve uzmanlığa sahibiz.

Geniş Hizmet Alanı: Tarus ilçesi ile sınırlı kalmadan Çamlıyayla gibi çevre ilçelerde de hizmet sunmaktayız. Yolda nerede olursanız olun, Şirin Oto Kurtarma her zaman yanınızdadır.

Şirin Oto Kurtarma olarak amacımız, sürücülerin yolda karşılaştıkları zorluklarda güvenilir bir yardımcı olmak ve araçlarını güvenli bir şekilde taşımaktır. Güvenliğiniz bizim için önceliklidir ve her türlü oto kurtarma veya çekici ihtiyacınızda size yardımcı olmak için buradayız. Şirin Oto Kurtarma sizin için en iyi hizmeti sunmak için hazır durumdadır. Siz sıkıştığınızda, biz yanınızdayız.

Tüm Hizmetleri
10
(1 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5