Şirin Terzi Kuru Temizleme Ütü

Bursa / Nilüfer

Kuru Temizleme / Ütücü

Şirin Terzi Kuru Temizleme Ütü - Ayser Keçeli

Bursa Nilüfer’de kuru temizleme ve ütü alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Görükle, Çalı, Hasanağa, Kayapa, Göçmen Konutları, Ertuğrulkent, Özlüce ve Altınşehir bölgelerine hizmet vermektedir.

A’dan Z’ ye tüm kıyafet türleri, bluz, bornoz, döpiyes, gecelik, haşema, kaban, mayo, şapka, eşarp gibi tüm giyim eşyalarınız için kuru temizleme ve ütü hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca yorgan, battaniye, perde, havlu, çarşaf, yastık gibi eşyalarınız için profesyonel kadromuz çamaşır yıkama ve ütüleme ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktadırlar. Otel ve iş yerleri için aşçı ceketi temizleme, ütüleme ve toptan çamaşır yıkama ve ütüleme hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tüm kıyafet çeşitlerinde terzi, tadilat hizmetleri vermekteyiz. Ütü sistemlerimizle evdeki ütünüzde ulaşamayacağınız sıcaklıkta, şok buharlı ütülerle ürünlerinizi ütülemekte ve ürünlerinizin hijyenini sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizi sürekli ihtiyaç duyulan ve ciddi zaman kaybına neden olan ütüleme ve yıkama gibi zahmetlerden kurtarmak için çalışmakta ve memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktayız. İşlerimizi ekonomik fiyatlara yapmakta ve daima en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Organik kuru temizleme, ütü, çamaşır yıkama

Ismarlama dikim yapılmamaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi, fiyat almak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar