Şişli Boya Tadilat Boyacı İzyapı Dış Cephe Kaplama İnşaat Ltd Şti

İstanbul / Şişli

İç Mimari / Dekorasyon

Şişli Boya Tadilat Boyacı İzyapı Dış Cephe Kaplama İnşaat Ltd Şti - Süleyman Bayındır

Bir Mühendislik Firması Olan İz Yapı İnşaat, Firma Garantisi İle Binanızda Karşılaşabileceğiniz Tüm Sorunlarda Uzman Kadrosuyla Hizmetinizdedir.

Pak Siding, Dış Cephe Kaplaması, iç boya ve mekanlarınıza dair tüm tadilat işleri uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübemizi; teknik anlamda donanımlı personelimiz ve tercih ettiğimiz kaliteli malzemeler ile birleştirirek ayrıcaklı yaşam alanları için hizmet veriyoruz

Mekanlarınızın iç dekorasyonu ile ilgili tüm detayları sizinle birlikte belirliyoruz. Banyo ve mutfak tadilatlarınız, boya, badana, alçı ve alçıpan, fayans, parke gibi zemin döşemeleri, evinizin salon dekorasyonu, mutfak dekorasyonu ve banyo dekorasyonu ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm iç yapı hizmetlerini ayrıca iş yerleri ve ofislerinizde dekorasyon adına tüm hizmetleri birarada sunmaktayız.

Çatınızın onarım ve tadilatı ile çatı izolasyonu konusunda uzman ekibimizce size şık ve yepyeni bir çatı teslim edeceğimize, yaptığımız işçilik ve kullandığımız malzemeden memnun kalacağınıza şimdiden teminat veriyoruz.

Ticari yada özel mülkiyet olsun tüm dış cephe kaplamaları, pak siding uygulamaları ve mantolama dış cephe yalıtım işlerimizde değerli referanslara sahibiz.

Kağıthane, Beşiktaş, Şişli, Sarıyer, Eyüp, Kasımpaşa bölgelerinde ağırlık kazanan faaliyetlerimiz referanslarımız ve ücretsiz keşif için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

http://www.izyapisiding.com/

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar