Smk Medya

İstanbul / Kadıköy

Yazılım / Tasarım

Smk Medya - Sermet Mehmet Kendiışık

İnternet günümüzün en ucuz ve etkili reklam mecrasıdır. Başta İnternet olmak üzere tüm dijital dünyadaki gelişimi yakından takip eder, hatta ürettiği İnternet siteleri, mobil tabanlı tanıtım projeleri ve portallarla kendi yönlendirir.

2013 yılında kurulan ancak daha öncesinde iş hayatımızda yıllara dayanan ve sektörün çok geniş alanlarını kapsayan tecrübelerle firmamız, ürettiği fikirler ile fark yaratan, yaratıcılığı ile etkili çözümler sunan tam donanımlı bir çalışma grubudur. Farkındalık yaratarak yapılan işin herhangi bir iş olmamasına özen gösterir, çok konuşulan, çok beğenilen işler yaparak müşterisinin de beğenisini kazanmaya çalışır. Teknoloji ile tasarımı fikirle buluşturarak marka ile hedef kitle arasında kurulacak köprüden geçişi kolaylaştırır.

Firmamız için tüm projeler kendi yazdığı yeni öykülerdir. Öykünün başkahramanı ise her zaman müşteridir.

Firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuşturur. Bu çözüme uluslar arası dünyanın farklı yerlerinde çalışanlarımızın uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları ile mümkün olmaktadır.

Ana felsefemiz doğru stratejiler ve tanıtım, sunum taktikleri ile hedef kitleye, minimum bütçe ile ve bu yatırımın karşılığını verebilme hedefi aktivitelerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar