Sos İlaçlama Ve Dezenfeksiyon

Bursa / Nilüfer

Haşere / Böcek İlaçlama

Sos İlaçlama Ve Dezenfeksiyon

S.O.S İlaçlama Fabrikalar, Oteller , Restaurantlar , Alışveriş Merkezleri, Gıda fabrikaları ve Gıda depolarında zararlı mücadelesi konusunda hizmet vermekte ve hizmet alanını sürekli genişletmektedir.
Kullanılan yöntemler dünya standartlarında olup, ilaçlar insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen WHO ( Dünya Sağlık Örgütü ) tarafından önerilen insektisitlerdir. S.O.S ilaçlama insan ve çevre sağlığı için önem taşıyan özellikle yürüyen - uçan haşereler ve kemirgenlere karşı mücadelede bu güne kadar alışagelmiş ilaçlama yöntemi yerine;
-Gözlem – Tespit - Uygulama – Kontrol - Raporlama – Denetleme hizmet anlayışı şeklinde çalışmaktadır. Firmamız, teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve sorunu devamlı kontrol altında tutan profesyonel bir yaklaşım içerisinde uygulama ve kontroller yapmaktadır.
Konusunda uzman, tecrübeli ve bilgi birikimine sahip Ziraat Mühendisleri ve Çevre sağlıkçılar ile çalışmalar yürütülmekte, Şirket içi eğitimlerle bilgiler sürekli güncelleştirilmektedir. Uluslararası Kalite Belgesi ve Hizmet Yeterlilik belgesine sahip olan S.O.S İlaçlama, Müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutmaktadır.Ana hedefimiz müşterilerimize en uygun hizmeti, duyarlılık, sorumluluk ve dürüstlük anlayışı içinde vermek ve istenilen sonuca hatasız ulaşmaktır.
S.O.S İlaçlama

Sunulan Hizmetler:
Haşere Mücadele Programı
Kemirgen Mücadele Programı
Uçan Haşere Mücadele Programı

HEDEFİMİZ SAĞLIKLI YAŞAM
- Gıda Fabrikaları
- İlaç Fabrikaları
- Tekstil Fabrikaları
- Sağlık Kurumları
- Spor Kompleksleri
- Denizcilik İşletmeleri
- Oteller
- Alışveriş ve İş Merkezleri
- Catering İşletmeleri
- Restaurantlar ve Hazır Yemek Zincirleri
- Eğitim Kurumları.....

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar