Space Yazılım

İstanbul / Kağıthane

Yazılım / Tasarım

Space Yazılım - Oğuzhan Özcan

İstanbul / Kağıthane’de yazılım tasarım ve bilgisayar programlama alanında faaliyet göstermekte ve İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Web tasarım, yazılım, internet sitesi kurma, kurumsal kimlik çalışmaları, mobil site kurulumu, internet reklamları, e-ticaret sitesi kurma, mobil uygulama kurma, Seo danışmanlığı, arama motoru optimizasyonu, Google Analytics, Google Adwors, Seo strateji, e-ticaret uygulaması, android uygulama, İos uygulama, cep telefonu uygulamaları, program yazma, restaurant ve lokanta web sitesi, kasap ve market web sitesi, beyaz eşya web sitesi, elektronik servis ve dekorasyon web sitesi, tamirci ve nakliye web sitesi, özel ders web sitesi kurulumlarınızda dev firmalarla il yapan sağlam referanslarımız ile en ileri tekniklerle profesyonel çözümler üretmekteyiz. www.safarimuhendislik.com/ www.alosupplement.com E-Ticaret / Studio PanArt / www.turmedya.com/ www.trbilgisayarservisi.com referanslarımızdan bazılarıdır.

Hizmetlerimiz ve referanslarımızla ilgili detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar