Sıkça Sorulan Sorular

UstasıBurada, her şehirden yüzbinlerce ustayı müşterileriyle buluşturan Türkiye’nin en büyük dijital platformudur.

Evinizde ya da işyerinizde, dekorasyondan tadilata, bakımdan tamirata kadar aklınıza gelebilecek her türlü işlem için ya da otomobil, motosiklet, bisiklet, iş makineleri ve hatta tekneler için yaptırmak isteyeceğiniz her türden bakım, onarım ve tamirat işlemi ile ilgili, işlerinin erbabı yüzbinlerce ustaya UstasıBurada sayesinde tek bir tıkla ulaşabilirsiniz.
UstasıBurada’ya üye olduğunuzda kendinize ait bir profil sayfanız olur. Bu profil sayfasına evinizin ya da işyerinizin yakınlarında olan ve ihtiyaç duyabileceğinizi düşüneceğiniz ustaların ilanlarını favori olarak ekleyebilir ve acil bir durumda ya da ihtiyaç anında üyelik profil sayfanıza giderek arama ile vakit kaybetmeden ustaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sayfadaki “Paylaş” butonu ile de usta bilgilerini ihtiyacı olan yakınlarınıza tek bir tıkla gönderebilirsiniz.
Üye olmadan da UstasıBurada’da ilanı bulunan yüzbinlerce ustanın bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Türkiye’nin tüm şehirlerindeki ustalara UstasıBurada sayesinde ulaşabilirsiniz.
UstasıBurada’da yayınlanan ilan sayfalarında, ilanı veren ustaların iletişim bilgileri de yer almaktadır. Bu bilgiler yardımı ile ustalar ile iletişime geçebilirsiniz.
Alacağınız hizmetlerle ilgili fiyatlandırma, ödeme ve ödeme şekli gibi ücret ile ilgili konular siz ve hizmet alacağınız usta arasında ve yine tamamen sizin tercihinize göre ustalarla sözlü ya da yazılı olarak yapacağınız anlaşmalar neticesinde belirlenmektedir.Anlaşma, ücretlendirme ve ödeme konularında UstasıBurada’da aracı olarak yer almamaktadır. UstasıBurada’nın tek amacı, ihtiyacınız olan ustalara en kolay ve en çabuk şekilde ulaşmanızı sağlamaktır.
UstasıBurada hizmet verenden de hizmet alandan da hiçbir şekilde komisyon almamaktadır.
Mesaj butonu sayesinde usta ile direkt iletişime geçebilir, Paylaş butonu sayesinde de acil bir hizmete ya da servise ihtiyacı olan yakınınıza usta bilgilerini ve ilan detaylarını gönderebilir ya da bu bilgileri sosyal platformlarda yakınlarınızla paylaşabilirsiniz.

Beğen ve Şikayet Et botunları ise hizmet aldığınız ustalarla ilgili görüş bildirmenizi sağlamaktadır.
Müşteri yorumları ustalar için en güçlü referans kaynağını oluşturmaktadır. Hizmet aldığınız ustalarla ilgili yapacağınız yorumlar hizmet kalitesini yükseltecek ve sizden sonra bu ustalardan hizmet alacaklar için önemli bir kılavuz niteliğinde olacaktır.
Email adresiniz başta olmak üzere tüm bilgilerinizin güvenliği uluslararası güvenlik standartları çerçevesinde korunmakta ve UstasıBurada’nın çalışma prensipleri ve yasalar gereği izniniz olmaksızın üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Her türlü sorunuz ve yardım talebi için UstasıBurada Müşteri Hizmetleri departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.
Yapı Ustaları, Tamirat Ustaları, Araç Ustaları ve Meslek Ustaları ana başlıkları altında ve toplamda 106 kategori altında yüzbinlerce usta ilanı sayfalarımızda listelenmektedir.