Bursa Star Evden Eve Nakliyat

Bursa / Osmangazi

Evden Eve Nakliye

1Yorum
10Puan

Bursa Star Evden Eve Nakliyat - Mehmet Özey

17 yılı aşkın süredir Bursa'da evden eve nakliyat sektörünün Star'ı olmak gayesiyle profesyonel eşya taşımacılığı yapmaktayız. 7 adet nakliye aracımız, 25 personelimiz, 2 ofisimiz ve 7 adet taşıma asansörümüzle Bursa'nın tüm ilçeleri ve Türkiye'nin heryerine eşyalarınızı güvenle taşımaktayız.

Ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve depolama hizmetlerimizi yeni sistem taşıma asansörleri ve birinci sınıf paketleme malzemeleri kullanarak yapmaktayız. Taşıma eksperlerimiz tarafından yapılan ücretsiz keşif hizmetimiz ile eşyanızın miktarına, hangi kattan hangi kata taşınacağınıza ve eşyaların nereden nereye taşınacağına göre nakliye ücretimizi belirlemekte ve müşterilerimizin eşyalarını güvence altına alan sigortalar yapmaktayız. Sigortalarımız eşyaların taşındığı aracı ve eşyalarınızı güvence altına almakta ve sadece taşıma gününü kapsamaktadır. Asönsörlü nakliye sayesinde taşınma sürecinin son derece hızlı ve güvenli şekilde tamamlanmasını sağlamaktayız. Şehirlerarası nakliyelerde uzun yola uygun, güvenli araçlar kullanmaktayız. Eşya paketleme aşamasında eşyalarınızın niteliğine uygun özel ambalajlar kullanarak taşınma esnasında zarar görmelerinin önüne geçmekteyiz.

Ayrıca evden eve nakliye hizmetlerimize marangozlu nakliye de dahildir. Bünyemizdeki uzman personellerimiz tarafından mobilyalarınızın söküm ve yeni evinizde yeniden kurulumu büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Bursa'da binlerce müşteriye evden eve eşya taşımacılığı hizmeti vermiş olmanın ve olumlu referanslarımızın haklı gururu ile sürekli kendini yenileyen bir nakliye firmasıyız. Haftanın 7 günü kesintisiz çalışmaktayız. Soru ve talepleriniz için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle irtibat kurmanızı rica ederiz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Firma yetkilisi ve tūm elemanlarına çok teşekür ederim. Tertemiz bir taşıma oldu. Tavsiye ederim.

Gülhan Günen - 20.11.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar