Star Express-Hepyepyeni Lostra Ayakkabı & Çanta & Valiz Bakım Onarım Merkezi

İstanbul / Beylikdüzü

Ayakkabı Tamiri / Lostra

Hemen Ara

Star Express-Hepyepyeni Lostra Ayakkabı & Çanta & Valiz Bakım Onarım Merkezi - Türkay Altuntaş

Valiz Tamiri /Lostra/Ayakkabı Bakımı/Çanta Tamiri
HAKKIMIZDA
Profesyonelliğe önem veriyor ve müşterilerimize büyük bağlılık gösteriyoruz. Bu da bizi Beylikdüzü bölgesinde lider bir Lostra ve Onarım Servisi yapıyor. Her işin özel gereksinimlerine dikkat ediyor ve tüm çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Dededen toruna yılların tecrübesi ile çıkardığımız işin kalitesiyle gurur duyuyoruz ve gerek yeni müşterilerimize gerek de müdavimlerimize çeşitli seçenekler sunarak ürünlerini yeniliyoruz. Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz; bu yüzden onarımınızı mümkün olduğunca çabuk yapmak için büyük çaba gösteriyoruz.

HIZMETLER
Temizleme / File Değişimi/ Spor Ayakkabı Boyama / Model Değişimi / Taban Değişimi / Yırtık Onarma /Çoraplık Değişimi / Her Renk Boya Bakım / Valiz Tamiri / Çanta Tamiri / Kemer Tamiri

Tüm müşterilere mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Profesyonel bir onarım çözümüne ihtiyacınız olduğunda, sizlere bir telefon kadar yakınız..

Ayakkabı,çanta ve valiz onarımı konusunda bize güvenin kalite tesadüf değildir.

Ekibimize sormak istediğiniz herhangi bir soru varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin

ÇALIŞMA SAATLERI
Pazartesi - Cuma: 10:00-19:00 ​Cumartesi: 10:00-19:00 Pazar: 12:00-18:00

Ücretsiz çağrı hattımız üzerinden haftanın 7 günü servisimize ulaşabilir; Dilerseniz adresimize uğrayarak iş yerimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar