Star Servis

Bursa / Nilüfer

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Star Servis - Süleyman Aksu

Bursa Nilüfer’de beyaz eşya tamiri ve servisi olarak 2004 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz. Bursa’da Nilüfer ilçesinde tüm semtlere servisimiz mevcuttur. Konak’ta bulunan şubemizle değişmeyen müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz.

Arçelik, Beko, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Profilo, Vaillant, ECA, Ariston, Siemens, Vestel, Altus ve Regal marka beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri, Vrf sistemleri, ankastre tamiri ve montajı, klima tamiri ve montajı, klima sökümü, kombi arıza ve tamiri, kombi montajı, kombi reset atma, doğalgaz sobası tamiri, yoğuşmalı kombi tamiri ve montajı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca uzman personellerimiz her marka ve model ütü, süpürge, elektrikli süpürge, katı meyve sıkacağı, mutfak tartısı, mikser fritöz, kahve makinesi, kettle, blender, mutfak robotu gibi tüm küçük ev aletlerinizin tamiri konusunda çözüm ortağınız olmaktayız.

Detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz her şey için Pazar günleri hariç haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar