İmza Reklam

Kocaeli / Gebze

Tabela / Dijital Baskı

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

İmza Reklam - Süleyman Bilir

Kocaeli Gebze’de reklam ve tabela sistemleri lazer kesim, dijital baskı alanında 2005 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz. Kocaeli, İstanbul, Sakarya, Bursa ve Yalova bölgelerine hizmet vermekte olup aynı zamanda tüm Türkiye ve KKTC, Bulgaristan, Türkmenistan, İran, Irak, Almanya, Hollanda, Fransa, İsveç ve Avustralya’ya reklam ürünleri ihracatı yapmaktayız.

Tabela yapımı, LED tabela yapımı, ışıklı ve ışıksız tabela, reklam panosu, araç giydirme, tabela kutu harf yapımı, tabela montajı, saatli tabela, kayan yazı, paslanmaz kutu harf, pleksi kutu harf, totem tabela, krom kutu harf yapımı, vinyl germe tabela, yönlendirme tabelası, winner, neon tabela, duba, flama yapımı işlerinizde profesyonel düzeyde hizmet vermekteyiz. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız CNC Route, 3D printer ve 3D CNC lerle kaliteli işleri en uygun maliyetlerle sizler için üretmektedir. Ayrıca billboard, kırlangıç bayrak, yelken bayrak, vinil baskı işlerinizde uzman personellerimiz titizlikle çalışmaktadır.

Haftanın her günü detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşçilik süper, zamanın da iş teslimi benim için çok önemliydi ve her şey istediğim gibi oldu. Teşekkür ederim.

Muhammed Kırkgül - 25.07.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar