Süleyman Nakliyat

İstanbul / Üsküdar

Evden Eve Nakliye

Süleyman Nakliyat - Serdar Bağçeci

İstanbul'da evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında faaliyet göstermekte olan Süleyman Nakliyat, Çekmeköy, Kadıköy, Maltepe, Ümraniye ve Üsküdar bölgelerine hizmet vermektedir.

Süleyman Nakliyat olarak evden eve nakliye, ofis taşıma, fuar taşımacılığı, şehir içi ve şehirlerarası nakliye, banka taşımacılığı, asansörlü nakliye ve asansörlü evden eve taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Taşınmaya karar verdiğinizde uzman personellerimiz öncelikle sizleri ziyaret etmekte, keşif yapmakta ve en uygun taşınma yöntemini belirlemektedirler. Eşyalarınız olası bir hasara karşı taşınma gününe özel firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Taşınma günü ilk olarak mobilya demonte ve paketleme işlemlerini yaparak eşyalarınızı hazırlamaktayız. Sizler için en uygun taşınma yöntemiyle taşımakta, yeni evinizde montajını yaparak ve yerlerine yerleştirerek sizlere teslim etmekteyiz. Marangozlu nakliye hizmetlerimiz kapsamında önceden hasarlı olan mobilyalarınız için tamir hizmeti vermekteyiz. İşlerimizi ekonomik fiyatlarla ve son teknoloji araçlarla yapmakta, taşınma işini sizler için kolaylaştırmaktayız.

Şehirlerarası ve şehir içi nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar