Sur - Tem Halı Yıkama

İstanbul / Maltepe

Halı Yıkama / Temizleme

3Yorum
10Puan
Hemen Ara

Sur - Tem Halı Yıkama - Vural Ok

İstanbul / Maltepe’de halı yıkama ve koltuk temizleme hizmetleri veren Sur-Tem Halı Yıkama, Maltepe bölgesinde tüm semtlere hizmet vermektedir.

Son teknoloji makineleri kullandığımız fabrikamızda halı yıkama, kilim yıkama, battaniye ve yorgan yıkama, yolluk ve paspas yıkama, cami halısı yıkama, perde ve store yıkama, halıfleks yıkama, Milas, Sagi ve Isparta halısı yıkama, anaokulu ve kreş halısı yıkama, yatak yıkama, koltuk yıkama ve sandalye yıkama hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca yerinde halı ve koltuk yıkama hizmetleri uzman personellerimiz tarafından verilmektedir. Eşyalarınız servis personellerimiz tarafından evinizden alınmakta, gerekli tüm temizlik işlemleri yapılmakta ve özel olarak paketlenerek istediğiniz adrese teslim edilmektedir. Evlerinde hayvan besleyen değerli müşterilerimiz için detaylı buharlı temizlik hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Pazar günleri hariç haftanın her günü, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi vermek ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Halılarım cok hızlı ve temiz geldi teşekkürler.ve fiyatlarda kapmanyaya dâhil olmadigim halde kapmanyadan yararlandirdiginiz için teşekkür ediyorum tekrardan

Gzmdurn - 03.01.2019

10Puan

Yeni aldığım halıları yıkattım, tüyleri baya azalmıştı. Teşekkür ediyorum, emeğinize sağlık.

Ferda Yapar - 18.09.2018

10Puan

Halılarım geldi, çok beğendim. Servis saatlerinizi uzatabilirseniz çok daha verimli olur. Teşekkür ediyorum.

Arzu Esen - 16.04.2018

10Puan

Biz teşekkür ederiz, öneriniz değerlendirilecektir.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar