Swan Halı Yıkama Tamir Hizmetleri

İstanbul / Ataşehir

Halı Yıkama / Temizleme

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Swan Halı Yıkama Tamir Hizmetleri - Mustafa Emirgan

İstanbul Ataşehir’de halı yıkama ve koltuk temizleme alanında faaliyet göstermekteyiz. Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Sultangazi, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Her ebatta halı yıkama, kilim yıkama, yolluk yıkama, paspas yıkama, el halısı yıkama, yün halı, Milas halısı, Şagi halısı ve Isparta halısı yıkama hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca koltuk yıkama, berjer yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, çekyat yıkama, perde ve stor yıkama, koltuk takımı yıkama, cafe, restoran ve otel gibi işletmeler için toplu koltuk yıkama hizmetleri vermekteyiz. Uzman personellerimiz aynı zamanda halı tamiri ve overlok hizmetleri vermektedir. İşlerinizi söz verdiğimiz tarihte teslim etmekte ve ekonomik koşullarda yapmaktayız. Tüm temizlik işlemlerimizde insan sağlığına zararsız ürünler kullanmaktayız. Halılarınız servis personellerimiz tarafından kapınızdan alınmakta ve yeniden kapınıza teslim edilmektedir. Önceliğimiz her daim siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimizden yararlanmak, detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

5 yıldır hizmet aldığım bir firma ve işini hakkı ile yaptığını düşünüyorum. Halı yıkatacak olanların halılarını güvenle teslim edebilecekleri bir firma. Swan Halı Yıkama'yı herkese tavsiye edebilirim.

Yakup Kaya - 04.05.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar