Avize Doktoru

İstanbul / Maltepe

Aydınlatma / Elektrik Malzemeleri

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Avize Doktoru - Hasan Aydeniz

45 yılı aşan mesleki tecrübe ile İstanbul’un Maltepe ilçesinde aydınlatma sistemleri ve ürünleri alanında faaliyet göstermekteyiz.

Avize montajı, imalat ve fabrika fiyatına satışı hizmetimiz ile birlikte Antika avizelerinin tamiri yapılır. Avize sökme ve yer değiştirme işlemleri, değişimi, lambader tamiri, avize zinciri tamiri, led avize tamiri konusunda hizmet vermekteyiz. Bakım yapılacak avizeler evlerinizden alınarak tekrar teslim edilir. Kataloglarımızdan seçeceğiniz özel sipariş avizeler 3-5 iş Günü içerisinde teslim edilir.

Ayrıca bahçe aydınlatma, park aydınlatma ve çevre aydınlatma işlerinde tecrübeliyiz. Ofis aydınlatma sistemleri, dekoratif aydınlatma sistemleri ve led avize aydınlatma sistemlerinin montajını itinayla yapmaktayız. İstanbul’un Bostancı, Altıntepe ilçelerinin tüm mahallelerine tecrübeli ekimizle hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve servis taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Antika avizelerimizin bakımını yaparak ilk günkü gibi teslim eden Hasan usta gibi değerli insanlar iyi ki var..Teşekkürler

Kürşat Yaşar - 24.01.2019

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar