Taha Evden Eve Taşımacılık

Bursa / Osmangazi

Evden Eve Nakliye

0Yorum
10Puan

Taha Evden Eve Taşımacılık - Yusuf Polat

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde evden eve nakliyat sektöründe profesyonel düzeyde taşıma hizmeti veren deneyimli bir firmayız. Bünyemizde evden eve taşıma konusunda deneyimli elemanlar çalıştırmakta ve teknolojinin sunduğu imkanları kullanarak asansörlü taşıma nakliye vermekteyiz.

Talep etmeniz halinde ücretsiz keşif hizmeti vererek eşyanızın fazlalığına ve niteliğine göre nakliye ücreti çıkarmaktayız. Son derece stresli ve yorucu bir süreç olan taşınma işleminizi bizimle yapmaya karar verdiğinizde taşıma eksperimiz tarafından evinizdeki eşyalar tek tek incelenmekte, eşyaların listesi çıkartılmakta, eşyalarınızın niteliğine uygun paketleme malzemeleri temin edilmekte, evin her bölümü incelenerek etkin bir taşınma planı çıkartılmaktadır. Ayrıca taşıma eksperimiz taşınacağınız eve de eşyalar götürülmeden önce gidip keşif yapmakta, hangi eşyaların hangi odalara getirileceğini önceden programlamaktadır. Taşınma işleminde eşyalarınızın zarar görmemesi için özel paketleme ambalajları kullanılmakta, asansörlü nakliye yapılmakta, mobilyalarınızın söküm ve yeniden montajı için marangozlu nakliye hizmeti verilmektedir. Firmamızın sunduğu evden eve eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve banka taşımacılığı hizmetleri hem şehiriçi hemde şehirlerarası olarak sunulmaktadır. Bursa'da eşya depolama hizmetimiz de mevcuttur.

Firma olarak amacımız müşterilerimize sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşatmak ve memnuniyetlerini kazanmaktır. Haftanın 7 günü verdiğimiz evden eve nakliye hizmetlerimizde kredi kartı ile ödeme kabul edilmektedir. Detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar