Taha Evden Eve Taşımacılık

Bursa / Osmangazi

Evden Eve Nakliye

13Yorum
10Puan

Taha Evden Eve Taşımacılık - Yusuf Polat

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde evden eve nakliyat sektöründe profesyonel düzeyde taşıma hizmeti veren deneyimli bir firmayız. Bünyemizde evden eve taşıma konusunda deneyimli elemanlar çalıştırmakta ve teknolojinin sunduğu imkanları kullanarak asansörlü taşıma nakliye vermekteyiz.

Talep etmeniz halinde ücretsiz keşif hizmeti vererek eşyanızın fazlalığına ve niteliğine göre nakliye ücreti çıkarmaktayız. Son derece stresli ve yorucu bir süreç olan taşınma işleminizi bizimle yapmaya karar verdiğinizde taşıma eksperimiz tarafından evinizdeki eşyalar tek tek incelenmekte, eşyaların listesi çıkartılmakta, eşyalarınızın niteliğine uygun paketleme malzemeleri temin edilmekte, evin her bölümü incelenerek etkin bir taşınma planı çıkartılmaktadır. Ayrıca taşıma eksperimiz taşınacağınız eve de eşyalar götürülmeden önce gidip keşif yapmakta, hangi eşyaların hangi odalara getirileceğini önceden programlamaktadır. Taşınma işleminde eşyalarınızın zarar görmemesi için özel paketleme ambalajları kullanılmakta, asansörlü nakliye yapılmakta, mobilyalarınızın söküm ve yeniden montajı için marangozlu nakliye hizmeti verilmektedir. Firmamızın sunduğu evden eve eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve banka taşımacılığı hizmetleri hem şehiriçi hemde şehirlerarası olarak sunulmaktadır. Bursa'da eşya depolama hizmetimiz de mevcuttur.

Firma olarak amacımız müşterilerimize sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşatmak ve memnuniyetlerini kazanmaktır. Haftanın 7 günü verdiğimiz evden eve nakliye hizmetlerimizde kredi kartı ile ödeme kabul edilmektedir. Detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Taha Nakliyat ve ekibine çok teşekkür ederiz. Kendilerini bu site sayesinde buldum. Ekip olarak çok pratik, hızlı ve sorunsuz çalıştılar gerçekten. Demonte, paketleme ve kurulumda hiçbir problem olmadı. Emeğinize sağlık, biz çok memnun kaldık. Evini taşımak isteyenlere rahatlıkla tavsiye ederiz.

Esin Kav - 12.11.2017

10Puan

İş yerimi Taha Nakliyat'a taşıttım ve çok memnun kaldım. Emeğinize sağlık, çok güzel bir ekip. Bütün ağır parçaları taşıdılar, en ufak bir zarar gelmedi.

Kenan Saysal - 30.10.2017

10Puan

Bu firmayı bana öneren arkadaşıma çok teşekkür ederim. İşinin ehli bir firma.

Murat Memiş - 30.10.2017

10Puan

Taha Nakliyat'ı bu siteden, tamamen yorumlara bakarak ve web adreslerine girerek buldum. Bütün mobilya ve beyaz eşyamı tek tek sardılar. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Leyla Adıgüzel - 21.10.2017

10Puan

Emeğinize sağlık. Pırlanta gibi kişilersiniz. Allah iş rastlığı versin...

Nihat Deveci - 21.10.2017

10Puan

Arkadaşlar düzenli ve tertipli iş anlayışınız için hepinize teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Talip Kahramanoğlu - 16.10.2017

10Puan

Bursa'dan Antalya'ya taşıdılar. Çok memnun kaldım. Yusuf bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

Doğan Aktaş - 15.09.2017

10Puan

Taha Nakliyat ve ekibi harika iş çıkardılar. Yeni evli olduğumdan eşyalarımın hepsi lake mobilya, hepsini tek tek paketleyip sardılar. Herkese tavsiye ederim.

Yaren Gençoğlu - 15.09.2017

10Puan

Bu siteden Taha Nakliyat ile tanıştım. Çok hızlı ve pratikler. Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

Nihat Kural - 27.08.2017

10Puan

Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederiz. Emeğinize, yüreğinize sağlık.

Murat Karagöz - 26.08.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar