Tandırcıoğlu Nakliyat

Balıkesir / Bandırma

Cep Telefonu Tamiri / Servisi

Tandırcıoğlu Nakliyat

Firmamız 2001 yılında Bandırma’da ilk kurulan Nakliyat firmasıdır. Kurulduğu günden beri kesintisiz sektöründe en iyi hizmeti vermek için her gün alt yapısını sürekli yenileyen firmadır.Ulaştırma Bakanlığından onaylı çalışan firmamız K3 belgesine sahip olup "Ticari amaçla yurtiçi ev ve büro eşya taşımacılığı" yapabilen nakliyat kuruluşudur. Bandırma ve Güney Marmara bölgesinde (Erdek,Gönen,Edincik,Manyas,Adalar,karacabey) evden eve nakliyat, işyeri, ofis-büro nakliye taşımacılığı ve şehir içi, şehirler arası nakliyede firmamız size her türlü hizmette yardımcı olmaya 7 gün 24 saat hazırdır..Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz.
Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki emlakları size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz.Bandırma'da her marka cep telefonu tamir bakım ve tüm teknik servis işlemleri ayrıca sıfır ve 2.el telefon satışlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar