Uydu Dükkanı

İstanbul / Çekmeköy

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

Uydu Dükkanı - Taner Dönmez

İstanbul / Çekmeköy’de uydu sistemleri ve çanak anten montajı alanında faaliyet göstermekteyiz. Bunun yanısıra alarm ve güvenlik sistemi işlerinizi yapmaktayız. 20 yıllık iş tecrübemizle sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız.

Uydu montajı, uydu tamiri, çanak montajı, çanak ayarı, çanak yer değiştirme, çanak anten tamiri, uydu servis hizmetleri, uydu frekans güncelleme, uydu ayarlama, uydu sinyal sorunu giderme, çiftli Lnb montajı, çoklu Lnb montajı, merkezi uydu sistemi montajı ve tamiri, apartman uydu servisi, site merkezi uydu sistemi işlerinizi uzman ekibimizle yapmaktayız. Güvenlik kamera sistemlerinin montajı, güvenlik kamera yeri değişimi, güvenlik kamera ayarı, 4 kamera güvenlik sistemi, 5 kamera güvenlik sistemi, 6 kamera güvenlik sistemi kurulumlarını güvenilir bir şekilde teslim etmekteyiz. Elektrik arıza, avize montajı, priz tamiri, şalter tamiri, priz montajı, elektrik tesisatı döşeme, elektrik tesisatı tamiri, otomat tamiri işlerinizi itinayla yapmaktayız. Kaynak işleriniz için kaynak hizmetimiz bulunmaktadır. Memnuniyetiniz ve güveniniz bizim için önemlidir.

İstanbul geneline vermiş olduğu hizmetlerimizden yaralanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Referanslarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar