Gürbüz Dekorasyon

İstanbul / Beylikdüzü

Alçı / Kartonpiyer

0Yorum
10Puan

Gürbüz Dekorasyon - Taner Gürbüz

İstanbul / Beylikdüzü’nde alçı, kartonpiyer, badana boya, cephe yalıtımı ve iç mimari dekorasyon alanında faaliyet göstermekteyiz. Babadan oğula devreden mesleğimizde 30 yıla yakın bir süredir müşterilerimizin yaşam alanlarına ayrıcalıklar katıyoruz.

Dekorasyon ve tadilat üzerine anahtar teslimi işler yaparak alçı, boya, fayans, elektrik ve sıhhi tesisat işleri, alçıpan, çatı yapımı, mantolama ve ses yalıtımı hizmetlerimizi konusunda uzman personelimiz ile ilkeli bir şekilde vermekteyiz. Alçıpan, alçıpan duvar, asma tavan, alçı çekme, alçı dekorasyon, alçı göbek yapımı, alçı sütun, alçıpan giyinme odası, alçıpan ışık bandı konusunda deneyimli bir ekibe sahibiz. Ayrıca zevkinize ve bütçenize uygun mobilya ihtiyaçlarınızda siparişlerinizin üretiminden önce görseller halinde onayınıza sunuyor, yatak odasından mutfak ve banyo dolaplarına, genç odalarından salon ve yemek odası mobilyalarına kadar tüm mobilya ihtiyaçlarınıza kusursuz çözümler sunuyoruz. Bunun yanı sıra boya badana, iç cephe boyama, dış cephe boyama, çatı yalıtımı, her tür bina mantolama, su izolasyonu, iç ve dış izolasyon, duvar kağıdı uygulama işlerinde hem bütçenize hem de zevkinize uygun dekorasyon hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız.

İstanbul’un her noktasına hizmet götürmekteyiz. Detaylı bilgi için 7/24 ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar