Tatlı Hayat Bakım Merkezi

Adana / Çukurova

Bakıcı / Bakım Hizmetleri

Hemen Ara

Tatlı Hayat Bakım Merkezi - Zehra Batasun

Tatlı Hayat Engelli ve Yaşlı Bakım Merkezi olarak 19 yaş ve üzeri konuklarımızın kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamak ve yakınlarına güven yaratmak başlıca amacımızdır. Tecrübeli ve nitelikli ekibimizle hasta bakım hizmetlerindeki mükemmeliyeti sunma ve kendini sürekli yenileyen uygulamalarımız ve hizmet içi eğitimlerimiz yaptığımız işe en yüksek kalitede sürdürmemizi sağlamaktadır.
Tatlı Hayat Engelli ve Yaşlı Bakım Merkezi olarak bakıma ihtiyacı olan yaşlılarımızın sevgi saygı ve güvenli bir ortamda yaşam kalitelerini en üst düzeye çıkarmak, hasta yakınlarımıza yaşlılık psikolojisi ve hastalıları hakkında bilgilendirmek, 19 yaş ve üzeri bakıma ihtiyacı olan yakınlarımızı bakım hizmetindeki mükemmeliyeti sunmak 7/24 saat tıbbi bakım ve gözetim hizmeti vermek, hastalarımızın duygusal ve kas gelişimini destekleyici her türlü sosyal aktivite programlarını hazırlamak ve uygulamaya geçirmek en temel amaçlarımızdır.
HİZMETLERİMİZ
- AKCİĞER HASTALIKLARI - ŞİZOFRENİ
- GASTROİNTESTİNAL SİSTEM HASTALIKLARI - ATİPİK PSİKOZ
- MULTİPLE SKLEROZ - ANKSİYETE BOZUKLUĞU
- SEREBRAL PALSİ - BİPOLAR BOZUKLUK
- HİPERTANSİYON - ŞİZOAFEKTİF BOZUKLUK
- BÖBREK YETMEZLİĞİ - DELİRYUM
- DİYABET ‘ s MELLİTUS - PARKİNSON
- EPİLEPSİ - DEMANS
- SEREBRO VASKULAR OLAY - ALZHEİMER
Yaşlılığa bağlı işitme, görme, yürüme güçlüğü , yatak yaralarının bakımı, kronik-nörolojik-psikiyatrik hastalıklar, fizik tedavi hizmetleri, yatağa bağlı engelli ve yaşlılarımızın takibi ve bakım hizmeti profesyonel sağlık ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
AKTiVİTELERİMİZ VE FAYDALARI
Bireylerin yaşlılık döneminde sosyal ihtiyaçlarını karşılamaları ve yalnızlık hissini yaşamamaları, bir işi başarmaları ve toplumsal sorumluluk duygusunu tatmaları bakımından önce sosyal ilişkilerini canlı tutmaları gerekir. Bu davranışlar bir bakıma yaşamı anlamlandırmanın bir yoludur. Bireyin kendisini meşgul edecek hobiler ile uğraş içinde olması, etkinliklerden bir ya da birkaçını yapmak sosyal açıdan yaşam kalitesinin yaşamın yükselmesine yol açtığı gibi yaşamın daha keyifli olmasını sağlar. Sosyal-psikiyatrik-geriatrik rehabilitasyon; müzik dinletisi, renkli hamur oynama, sınırlı boyama, müzikle terapi, bahçe keyfi, barbekü, doğum günü kutlamaları, kitap okuma, masa tenisi oyunu, sabah sporu, tavla ve okey oyunları, basit el becerileri gibi etkinlikler yapılmaktadır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar