T-K Anahtar

Ankara / Çankaya

Çilingir / Oto Anahtar

T-K Anahtar - Tuncay Tuncer

Ankara / Çankaya’da çilingir ve oto kilit anahtar alanında çalışmaktayız. 18 yıllık iş tecrübemizle, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere yardımcı olmaktayız.

Kapı açma, kilit değiştirme, anahtar kopyalama, kasa kilit açma, oto kapısı açma, oto anahtar kopyalama, çelik kapı açma, oto anahtar tamiri, oto kilit tamiri, anahtar çoğaltma, oto kumanda tamiri, oto kumanda değişimi, oto alarm sistemleri, oto alarm tamiri, elektronik anahtar tamiri, elektronik kilit sistemleri, elektronik kilit tamiri, immobilizer tamiri, apartman kapısı hidrolik tamiri ve yağı, elektrikli kapı kilit montajı, hırsızlığa karşı tuzaklı kilit ve garaj kumandası tamiri hizmetlerimizle 7/24 güvenliğiniz için çalışmaktayız. Desi alarm, kale alarm, Mas intercom diafon sistemleri Çankaya Bölgesi yetkili bayisiyiz.

Tüm kilit ve çilingir hizmetlerimizi Çankaya’da 100. Yıl, Bahçelievler, Cebeci, Çayyolu, Dikmen, Zafertepe, Bilkent, Karataş, Kavaklıdere, Maltepe, Ahlatlıbel, Balgat, Birlik, Esat, Yenişehir, Yıldız bölgelerine, Mamak’ta Abidinpaşa, Akdere, Boğaziçi, Gülveren, Hüseyingazi, Kayaş, Lalahan ve Mersin Çankaya bölgelerine hizmetlerimizi götürmekteyiz. Acil çilingir talepleriniz için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar