Technocom Elektronik

Balıkesir / Bandırma

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Technocom Elektronik - Yiğit Özdemir

Balıkesir / Bandırma’da bilgisayar tamircisi ve cep telefonu teknik servisi olarak çalışmaktayız. Casper marka cihazların yetkili servisi konumundayız ve diğer tüm markalar için özel servis hizmeti vermekteyiz.

Bilgisayar tamiri, notebook tamiri, notebook ekran değişimi, laptop tamiri, laptop ekran değişimi, tablet tamiri, tablet ekran değişimi, pc tamiri, bilgisayar ram yükseltme, bilgisayar kurulumu, format atma gibi bilgisayar cihazlarının tüm teknik servis ve tamir işlemlerini özenle yapmaktayız. Cep telefonu tamiri, telefon bakımı, cep telefonu ekran değişimi, batarya değişimi, cep telefonu anakart değişimi, cep telefonu program yükleme, ekran koruyucu, şarj tamiri konusunda uzman bir ekiple hizmet vermekteyiz. Bilgisayar ve cep telefonu cihazları için yedek parça ve aksesuar satışı yapmaktayız.

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü sunduğumuz bilgisayar tamiri ve cep telefonu tamiri hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar