Technoone İnternet Hizmetleri

Denizli / Pamukkale

Yazılım / Tasarım

Technoone İnternet Hizmetleri - Mehmet Keçelioğlu

Internet Hizmetleri deneyimleriyle birlikte sosyal medyanın gücünü birleştirerek dijital çözümler üreten bir fikir ve uygulama atölyesidir.

Firmamız, 2008 yılında dijital medyanın iş ve günlük hayatımızda oynayacağı rolün önemi ve doğacak olan profesyonel hizmet ihtiyacı düşünülerek kurulmuştur. Web tasarım, yazılım, sosyal medya gibi kurum ve kuruluşların dijital mecradaki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek konumda bulunan Firmamız, başarının odak merkezi olmayı ve bu doğrultuda müşterilerine hizmet vermeyi kendine prensip edinmiştir. Üstelik çözüm öncesi, çözüm sırası ve çözüm sonrası hız kesmeden vermiş olduğu destek ile problemleri ortadan kaldırma potansiyelini üst seviyede tutmaktadır. Alanında uzman yazılım, tasarım ve çözümleme ekibi ile yapılan işin kalite standartlarını her zaman en üst seviyede tutmaktadır. Kendini sürekli yenileyen ve geliştiren Firma ekibi, hizmet verdiği konuları tam anlamıyla dijital ihtiyaçları karşılayacak bir şekilde kurgulamıştır.

Her kurum ve kuruluşun dijital medyada yer almasının kaçınılmaz olduğu günümüzde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözüm ortağınız olarak tecrübe ve bilgi birikimimizi sizlerle paylaşmaktan, sizlere ve işimize saygımızı korumaktan onur duyuyoruz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar