Tek Servis

Kocaeli / Gebze

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

3Yorum
10Puan
Hemen Ara

Tek Servis - Seyhan Koç

Kocaeli Gebze’de beyaz eşya tamiri ve servisi olarak faaliyet göstermekte olan firmamız; Çayırova, Dilovası ve Gebze bölgelerinde tüm semtlere hizmet vermektedir.

Her marka ve model beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve servisi, Kombi tamiri,bulaşık ve çamaşır makinesi montajı, fırın tamiri, klima arıza ve bakımı, klima tamiri, klima montajı, klima gaz dolumu, klima dış ünite sökme ve montajı, klima borusu tamiri, klima demontaj, klima filtre temizliği, klima gaz dolumu, klima fan tamiri ve ilaçlı klima temizliği hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca tüm beyaz eşyalarınız için anakart tamiri hizmetleri uzman personellerimiz tarafından verilmektedir.

Beyaz eşyalarınız ve klimalarınızla ilgili yaşadığınız tüm sorunlar için Pazar günleri hariç haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Arkadaş gerçekten konusunda ehil...hem uygun fiyatlı vede rahatlıkla guvenebileceginiz işinizi teslim.ederken gözünüz hiç arkada kalmayacak bir usta...kendisine tekrar teşekkür ediyorum

Barış guzel - 22.03.2021

10Puan

2 hafta önce hizmet aldım gayet başarılı bir teknisyen paranın hakkını veriyor.

İzzet Koç - 11.07.2020

10Puan

Çok beğendim, emeğinin karşılığını veriyorlar. Tavsiye ederim, işlerini temiz ve düzgün yapıyorlar.

Doğukan Alkaya - 11.07.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar