Tekinler Yapı ve Yer Döşemeleri

İzmir / Bornova

Laminat / Ahşap Parke

Tekinler Yapı ve Yer Döşemeleri - Resul Tekin

İzmir / Bornova’da laminant parke ve ahşap döşeme, iç mimari ve dekorasyon alanlarında faaliyet gösteren firmamız, 1995 yılından bu yana başta Bornova olmak üzere İzmir’in tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Parke döşeme, parke dekorasyon, parke süpürgelik, parke montajı, parke pervaz, parke sökümü, parke şişmesi tamiri, parke uygulama ve zemin kaplama alanında uzman personellerimiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda memnuniyetinizi sağlamaktadırlar. Ayrıca mutfak, ofis, yatak odası, cafe, ev ve genç odası dekorasyonu, boya, alçı, sıva, asma tavan, fayans işleriniz, mutfak ve banyo dolabı imalatı, mutfak tezgâhı değişimi, granit tezgâh çeşitleri, gömme dolap, talaşsız kesim ve anahtar teslim tadilat işlerinizde zevklerinizi ve isteklerinizi ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. En büyük amacımız; Tekinler Yapı ve Yer Döşemeleri olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır. Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi, fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar