Teknikassist

İstanbul / Pendik

Klima Servisi / Montaj

Teknikassist - Hakan Albayrak

İstanbul’un Pendik ilçesinde klima ve kombi bakım merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizi İstanbul’un Pendik, Kartal, Sultanbeyli ve Tuzla ilçelerinin tüm semtlerine götürmekteyiz. Sektördeki 15 yıllık tecrübelerimiz ve işinde uzman ustalarımızla profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Her marka ve modelde klimanın bakım, arıza, tamir, montaj, söküm, gaz dolumu ve temizlik işlerini itinayla yapmaktayız. Yine her marka ve modelde kombinin bakım, arıza, montaj, tamir, boru tamiri, demontaj, gaz dolumu, iç ünite, fan tamiri, sökme, ateşleme bobini, değişim, gaz valfi, ısı ölçer montajı ve reset atma gibi tüm servis hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca yoğuşmalı kombi tamiri, petek ve ilaçlık petek bakımı işlerinizi de yapmaktayız.

Firmamız tarafından yapılan tüm bakımlar 1 yıllık garanti kapsamında olmakla beraber yaz ve kış aylarına özel sezonluk kampanyalar düzenlemekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve arıza kayıtlarınızı bırakmak için 7/24 ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar