Uzman İst

İstanbul / Esenler

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

1Yorum
10Puan

Uzman İst - Yakup Yıldız

İstanbul / Avcılar’da kalorifer sistemleri ve doğalgaz tesisatları alanında çalışmaktayız. 1999 yılından bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve kaliteden ödün vermeden hizmet vermekteyiz.

Kalorifer sistemleri montajı, doğalgaz tesisat işleri, doğalgaz proje çizimi, doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz tesisatı tamiri, doğalgaz tesisatı bakımı, kalorifer tesisatı döşeme ve bakımı, kalorifer tesisatı temizleme, kalorifer tesisatı çizimi, havlupan tamiri, kalorifer tesisatı su kaçağı tespiti işlerinizi titizlikle yapmaktayız. Bunun yanı sıra su ve sıhhi tesisat tamiri, çeşme tamiri ve montajı, musluk tamiri, çeşme bataryası değişimi, tıkanıklık açma, gider açma, WC gider açma, hidrafor tesisatı tamiri, rezervuar tamiri ve montajı ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyatlarımızla ve kaliteli işçiliğimizle karşılamaktayız.

İstanbul’un tüm semtlerine hizmet götürmekteyiz. Tesisat sorunlarınız için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan 7/24 arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Kaliteli ve hızlı iscilik gece 01 30 da aradık 15 dakikada evde oldular çok hızlı ve hesaplı yapıp gittiler çok memnun kaldık tavsiye ederim

Aydın kabakci - 28.12.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar