Tekniker Servis

Bursa / Nilüfer

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

3Yorum
9.3Puan
Hemen Ara

Tekniker Servis - İlker Sezginel

Bursa / Nilüfer ilçesinde faaliyet gösteren Tekniker Servis, üretici firma garantisi sona ermiş kombi, klima, beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin arıza, bakım, tamir, montaj ve yer değişikliği hizmetlerini sunmaktadır.

Tüm markalar için özel servis hizmetimiz bulunmaktadır. Onarımlarımızda kullandığımız yedek parçalara ve işçiliğimize 1 yıl garanti veriyoruz. Her marka ve modelde beyaz eşya tamiri, klima tamiri, kombi tamiri, ankastre tamiri, ocak tamiri, fırın tamiri, buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, kurutma makinesi tamiri, davlumbaz tamiri yapmaktayız. Ayrıca doğalgaz dönüşümü, doğalgaz sobası onarımı, şofben tamiri, kalorifer tamiri, petek temizliği işlerinizi özenle yapmaktayız. Radyatör petek temizleme hizmetimizi profesyonel makine ile özel kimyasallar kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Bursa'nın Nilüfer ve Osmangazi ilçelerine hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Bursa'da kombi servisi, klima servisi, küçük ev aletleri servisi, beyaz eşya servisi, şofben ve doğalgaz sobası servisi konusunda sektörel gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çözümler üretmeye önem veren bir firmayız. 7/24 kesintisiz hizmet anlayışımızla ve müşteri memnuniyeti odaklı sunduğumuz teknik servis hizmetlerimizden faydalanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Kombimiz uzun süredir arızalıydı, günde 3 kez su basıncı 0 oluyordu. Sürekli basıncı yükseltmeye çalışıyorduk ve daha önce gelen servisler çözüm bulamadılar. İlker Bey titizlikle çalıştı ve sorunu tespit ederek çözdü. Kendisi itinayla çalışıyor, biz çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederiz.

Fatma Kiraz - 12.02.2018

10Puan

Fatma Hanım bizi tercih ettiğiniz öncelikle teşekkür ederim. Değerli yorumlarınız bizleri ayrıca motive etmiştir. Hayırlı günler dilerim.

Usta ne gerekiyorsa onu yaptı, ne eksik ne fazla. Hizmetten çok memnun kaldım. Hızlı ve pratik davranarak problemi çabucak halletti, teşekkürler.

Emre Kızılçim - 13.12.2017

9Puan

Emre bey bizi tercih ettiğiniz öncelikle teşekkür ederim.Değerli yorumlarınız bizleri ayrıca motive etmiştir.Hayırlı günler dilerim.

Hafta sonu kombi bakımı için gelen arkadaş kombideki arızayı gidererek bakımını yaptı.Temiz işi ve gösterdiği özen için kendisine teşekkür ederim.

Ece Apakgün - 17.10.2017

9Puan

Merhaba Ece Hanım. Kombi onarımında bizi tercih ettiğiniz için öncelikle teşekkür ederim. Değerli yorumlarınız bizi ayrıca motive etmiştir. Hayırlı günler dilerim.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar