Tekniker Servis

Bursa / Nilüfer

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Tekniker Servis - İlker Sezginel

Bursa / Nilüfer ilçesinde faaliyet gösteren Tekniker Servis, üretici firma garantisi sona ermiş kombi, klima, beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin arıza, bakım, tamir, montaj ve yer değişikliği hizmetlerini sunmaktadır.

Tüm markalar için özel servis hizmetimiz bulunmaktadır. Onarımlarımızda kullandığımız yedek parçalara ve işçiliğimize 1 yıl garanti veriyoruz. Her marka ve modelde beyaz eşya tamiri, klima tamiri, kombi tamiri, ankastre tamiri, ocak tamiri, fırın tamiri, buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, kurutma makinesi tamiri, davlumbaz tamiri yapmaktayız. Ayrıca doğalgaz dönüşümü, doğalgaz sobası onarımı, şofben tamiri, kalorifer tamiri, petek temizliği işlerinizi özenle yapmaktayız. Radyatör petek temizleme hizmetimizi profesyonel makine ile özel kimyasallar kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Bursa'nın Nilüfer ve Osmangazi ilçelerine hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Bursa'da kombi servisi, klima servisi, küçük ev aletleri servisi, beyaz eşya servisi, şofben ve doğalgaz sobası servisi konusunda sektörel gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilikçi çözümler üretmeye önem veren bir firmayız. 7/24 kesintisiz hizmet anlayışımızla ve müşteri memnuniyeti odaklı sunduğumuz teknik servis hizmetlerimizden faydalanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar