Tekno 155

İstanbul / Küçükçekmece

Alarm / Kamera Sistemleri

Tekno 155 - Kazım Akdoğan

Kamera ve Alarm sistemleri hırsızlardan korunmak için en etkili yöntemdir. 10 hırsızdan 9'u alarm ve kamera hizmetlerinden yararlanan ev ve iş yerlerinden çekinip, alarm ve kamera sistemi bulunmayan yerlere girmeyi tercih etmektedir.

Alarm Güvenlik Paketi ile evinize – iş yerinize izinsiz bir girişimde bulunulduğu durumda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 100 desibellik ses ile çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Alarm Gözlem Merkezimize gelen sinyaller sonrasında, sizi ve polisi arayan Müşteri Temsilcilerimiz sayesinde olay yerine hızlı müdahale edilmesini sağlar.

Kamera Sistemleri iş yeri güvenliğinin yanı sıra personel verimliliğini de üst düzeye taşımaktadır. Kamera Sisteminizi siz Ev- İşyerinizde bulunmasanız bile internet erişimi bulunan dilediğiniz yer ve Mobil izleme özelliği ile cep telefonundan sesli ve görüntülü olarak izleyebilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri Alarm ve Kameranın yanı sıra Yangın, Gaz Kaçağı, Acil Sağlık ve Panik durumlarının da kontrolü Alarm Gözlem Merkezimiz tarafından sağlanmaktadır.


Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar