Teknoloji Bilgisayar

İstanbul / Çekmeköy

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Teknoloji Bilgisayar - Ersin Aydın

2006 yılında, Çekmeköy'de Şahinbey Caddesindeki şimdiki iş yerinde, bilgisayar konusunda uzman, eğitimli, sertifikalı çalışanları ve yöneticileri ile tam profesyonel kadrosuyla hizmetinize başlamıştır.

2006 yılından bugüne kadar bulunduğu bölgede "Müşteri Memnuniyeti" odaklı çalışmasıyla birçok şahıs ve firma müşterilerince takdir almış ve tercih edilen bir "bilgisayarcı ve çözüm ortağı" olmuştur.

Teknoloji Bilgisayar; sorumluluğunun bilincinde bir şirket olmasının yanında, sattığı malın ve verdiği hizmetin her zaman arkasında durulmasının da bilinci sayesinde 7 yılı aşan bir hizmet sürekliliğine sahip olabilmiştir.

Teknoloji Bilgisayar; çalışanları ve yöneticileri, müşterilerimizin sorunlarını dinleyip, bilgisayarlarının arızalarını tespit edip, "az masraf çıkaran bilgisayarcı" olarak gözükme çabası ile değil, mantık çerçevesinde ve "yapılması gereken ne ise" onu müşterilerine söyleyerek, müşterilerin kullandıkları bilgisayardan daha fazla verim alabilmeleri, verdikleri paranın hakettiği hizmeti veya parçayı alabilmeleri prensibine sahiptir.

Firmamız 2013 Yılından itibaren HP İş Ortaklığı Programına Dahil Edilmiştir.

Teknoloji Bilgisayarda; anlık çözümler değil, hatanın/sorunun ortadan kaldırılması ve azami verimin alınabilmesi için sadece yapılması gereken yapılır.Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar