En İyi 10 Temizlikçi ve Ev İşyeri Temizlik Firması

Temizlikçi, Ev ve İşyeri Temizlik Firmaları için en fazla içerik UstasıBurada’da. Yorumları okuyarak binlercesi arasından en uygun, En İyi 10 Temizlikçi, Ev ve İşyeri Temizlik seçeneğini hemen bulabilir, ücretsiz çağrı hatlarından arayarak ev ve işyeri temizliği fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evlerimiz günün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz alanlardır. Ailemizin ve sevdiklerimizin sağlığı için temizlik konusuna önem verilmektedir. Banyo, tuvalet ve mutfak gibi alanlarda temizliğe mutlaka dikkat edilmelidir. Bu alanlarda temizliğe dikkat edilmemesi birçok hastalığı sebep olmaktadır. Evlerde çoğu kişi kendi temizliğini kendisi yapmaktadır. Ancak evin büyüklüğü arttıkça kişi üzerinde iş ağırlığı artmakta ve istenilen sonuç elde edilememektedir. Periyodik olarak yaptırılan ev temizliği, bizler için uzman bir ekip tarafından yapıldığında hijyenin sağlanması daha kolaydır. Uzman bir temizlik ekibiyle çalışmak sizlere daha kısa sürede daha etkili bir temizlik hizmeti sağlamaktadır. Temiz olmayan bir evde yaşamak insanın sağlığını kötü etkilemektedir. Enfeksiyon ve çeşitli hastalıklara da sebep olabilmektedir. Bu nedenle ev temizliği oldukça önemlidir. Sağlığınızı düşünüyorsanız hijyeni ilk önce yaşam alanınızda sağlamalısınız. Düzenli olarak temiz ve hijyenik tutulan evlerde enfeksiyon riski düşmekte ve sizlere sağlıklı bir yaşamın kapıları açılmaktadır. 

İşyeri temizliği en az ev temizliği kadar büyük bir önem taşımaktadır. Günün büyük bir bölümü aynı zamanda işyerlerinde geçirmektesiniz. Çalışanlarınız veya gelen misafirleriniz işyerinizin görsel güzelliğin yanı sıra temiz olmasını isterler, bu çalışan personellerinizi de mutlu etmektedir. İşyeri temizliği sizin isteğiniz doğrultusunda özel günlerde, tatil günlerinde ve istediğiniz saat dilimi içerisinde yapılmaktadır.

Çalışan bireylerin hem işleri hem de evleriyle yeteri kadar ilgilenememesi gayet normal bir durumdur. Bu ihtiyacı karşılamak için kurulan temizlik şirketleri kurulmuştur ve bu meslek grubuna ihtiyaç artmıştır. Temizlik şirketleri aracılığıyla bu ihtiyaçlar karşılanmaktadır. Ev temizliğinin bir meslek dalı haline gelmesi, temizlik konusunun önemli olduğunun bir göstergesidir. Ev temizliğinin bilinçli, işi bilen, eğitimli kişilerle yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda disiplin gerektiren ev temizliğinde şirketler talepleriniz doğrultusunda yarım gün, tam gün, haftalık, günlük olarak personel ihtiyacınızı karşılamaktadırlar.

Ev ve işyeri temizliği, depo temizliği, gündelik ev temizliği, inşaat temizliği, mağaza temizliği, cam silme, dış cephe temizliği, bay ve bayan temizlikçi hizmetleriyle yaşam alanlarınızı hijyenik hale getiren, Türkiye’nin dört bir köşesinden binlerce Temizlikçi, Ev ve İşyeri Temizlik Firması UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Sareoğlu Temizlik Cihat Polat

  Gerçekten elinize kolunuza saglik verdiğim para helali hoş olsun koltuklarim ve halıĺarım sıfır gibi oldu işinin hakkını verenin herzaman arkasındayız size desteğim bu ustalıgınızı ve titiz çalışmanızı bütün çevreme söliceğim allah bol kazançlar versin saolun.

 • Çiğdem Halı Yıkama Arap Işıker

  Tecrübeli ve kaliteli bir şirket. İşlerini iyi yapıyorlar, halılarım ilk aldığım gibi geri geldi.

 • Sadık Danışmanlık ve Temizlik Hilmi Tilkicik

  Bu firmayla daha önce çalışmıştık. İş yerimde hafta sonu temizlik yapmışlardı. Her yeri özenerek temizlediler, çok memnun kalmıştık.

 • Miss Temizlik Ali Adnan

  İlgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım, başarılar dilerim.

  Teşekkürler.

 • Demir Koltuk Yıkama Cem Demir

  İlk defa halılarımızı yıkattık. Ekip olarak gerçekten temiz ve titiz çalışıyorlar. Böyle devam etmeniz dileğiyle, ellerinize sağlık.

  Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz Mustafa Bey. Müşteri memnuniyetlerinden gurur duyarız.

 • İklim Temizlik Ramazan Kızılarslan

  İnşaat sonrası temizlikte ve bina temizliğinde çok iyiler, çok memnun kaldık, teşekkürler.

 • Madalyon Halı Yıkama Resul Altunbey

  Hızlı ve temiz yıkama. Ayrıca koltuk yıkamada da başarılısınız. Güler yüzlü çalışanlar, tavsiye ederim.

 • Recep Tayip Çoban Recep Tayip Çoban

  Recep Tayip Çoban

  İşini titizlikle ve itinayla yapıyor. Aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor. Allah razı olsun.

 • Ayyıldız Tadilat Ve Temizlik Hizmetleri Fırat Ayyıldız

  Güler yüzlü ve kaliteli hizmetlerinden dolayı Ayyıldız Tadilat ve Temizliğe teşekkürlerimi sunuyorum.

  Biz tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Samet Bey.

 • Azem Temizlik Hüsamettin Ulusoy

  Kaliteli hizmet veren firma. Hizmetlerinden dolayı teşekkürler, herkese tavsiye ederim.

Miss Temizlik Ali Adnan
4 Yorum10Puan
Peray Temizlik Aydın Uğurlu
3 Yorum9.0Puan
Demir Koltuk Yıkama Cem Demir
7 Yorum9.7Puan
Mavy İnşaat Temizlik Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Melike Yavuz
6 Yorum9.8Puan
 Ayyıldız Tadilat Ve Temizlik Hizmetleri Fırat Ayyıldız
1 Yorum10Puan
Nur Temizlik İrfan Ede
Sametcan Dekorasyon Tuncer Bulan
Sareoğlu Temizlik Cihat Polat
2 Yorum10Puan
Öykü Temizlik Güngör Kaynakçı
Gülenyüz Temizlik
1 Yorum10Puan
Melipolcleaning Temizlik Melisa Polat
Erdem Demir Doğrama Erdem çakır
Alternatif Turizm Temizlik Ltd Sti Cevat Pekşen
Ordu Hijyen Halı Yıkama Melek Dinç
Çelik Halı Yıkama
Kartal Halı Yıkama Hüseyin Aynur
Ayba Temizlik Hasan Aydın
Ak Temizlik Ve Çamaşır Yıkama Fırat Gök
İnci Perde
Barış Güngör

Filtreler

 • Temizlikçi / Temizlik

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara