En İyi 10 Temizlikçi ve Ev İşyeri Temizlik Firması

Temizlikçi, Ev ve İşyeri Temizlik Firmaları için en fazla içerik UstasıBurada’da. Yorumları okuyarak binlercesi arasından en uygun, En İyi 10 Temizlikçi, Ev ve İşyeri Temizlik seçeneğini hemen bulabilir, ücretsiz çağrı hatlarından arayarak ev ve işyeri temizliği fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evlerimiz günün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz alanlardır. Ailemizin ve sevdiklerimizin sağlığı için temizlik konusuna önem verilmektedir. Banyo, tuvalet ve mutfak gibi alanlarda temizliğe mutlaka dikkat edilmelidir. Bu alanlarda temizliğe dikkat edilmemesi birçok hastalığı sebep olmaktadır. Evlerde çoğu kişi kendi temizliğini kendisi yapmaktadır. Ancak evin büyüklüğü arttıkça kişi üzerinde iş ağırlığı artmakta ve istenilen sonuç elde edilememektedir. Periyodik olarak yaptırılan ev temizliği, bizler için uzman bir ekip tarafından yapıldığında hijyenin sağlanması daha kolaydır. Uzman bir temizlik ekibiyle çalışmak sizlere daha kısa sürede daha etkili bir temizlik hizmeti sağlamaktadır. Temiz olmayan bir evde yaşamak insanın sağlığını kötü etkilemektedir. Enfeksiyon ve çeşitli hastalıklara da sebep olabilmektedir. Bu nedenle ev temizliği oldukça önemlidir. Sağlığınızı düşünüyorsanız hijyeni ilk önce yaşam alanınızda sağlamalısınız. Düzenli olarak temiz ve hijyenik tutulan evlerde enfeksiyon riski düşmekte ve sizlere sağlıklı bir yaşamın kapıları açılmaktadır. 

İşyeri temizliği en az ev temizliği kadar büyük bir önem taşımaktadır. Günün büyük bir bölümü aynı zamanda işyerlerinde geçirmektesiniz. Çalışanlarınız veya gelen misafirleriniz işyerinizin görsel güzelliğin yanı sıra temiz olmasını isterler, bu çalışan personellerinizi de mutlu etmektedir. İşyeri temizliği sizin isteğiniz doğrultusunda özel günlerde, tatil günlerinde ve istediğiniz saat dilimi içerisinde yapılmaktadır.

Çalışan bireylerin hem işleri hem de evleriyle yeteri kadar ilgilenememesi gayet normal bir durumdur. Bu ihtiyacı karşılamak için kurulan temizlik şirketleri kurulmuştur ve bu meslek grubuna ihtiyaç artmıştır. Temizlik şirketleri aracılığıyla bu ihtiyaçlar karşılanmaktadır. Ev temizliğinin bir meslek dalı haline gelmesi, temizlik konusunun önemli olduğunun bir göstergesidir. Ev temizliğinin bilinçli, işi bilen, eğitimli kişilerle yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda disiplin gerektiren ev temizliğinde şirketler talepleriniz doğrultusunda yarım gün, tam gün, haftalık, günlük olarak personel ihtiyacınızı karşılamaktadırlar.

Ev ve işyeri temizliği, depo temizliği, gündelik ev temizliği, inşaat temizliği, mağaza temizliği, cam silme, dış cephe temizliği, bay ve bayan temizlikçi hizmetleriyle yaşam alanlarınızı hijyenik hale getiren, Türkiye’nin dört bir köşesinden binlerce Temizlikçi, Ev ve İşyeri Temizlik Firması UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Bursa Güven Pak Hilal Güven

  Güven Pak firmasına, yetkili Adnan beye ve ekibine çok teşekkür ederim. Herşey özenilerek yapılmış. Denildiği saatte gelinde ve iş bitimine kadar durdular. Tekrar tekrar çalışabileceğim bir firma buldum. Herkese tavsiye ederim.

 • Mas Temizlik Emrah Ersen

  Mas temizlik ekibiyle interaktif ortamda sizlerin sayesinde tanıştık. İşlerinin gerçekten ehli ve önemsiyorlar. Her türlü isteğimize çok hızlı bir şekilde cevap verdiler. Fiyat politikası ve hizmetleri oldukça tatmin edici. Çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Başarılar.

 • Recep Tayip Çoban Recep Tayip Çoban

  Recep Tayip Çoban

  İşini titizlikle ve itinayla yapıyor. Aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor. Allah razı olsun.

 • Peray Temizlik Aydın Uğurlu

  Peray Temizlik gerçekten çok profesyonel ve kaliteli bir ekip. Aydın Bey liderliğinde gelen bayan personeller evimi baştan yarattılar. Hayran kaldım. Aydın Bey ve ekibi o kadar içten o kadar güler yüzlüler ki anlatamam. Ankara'nın en iyi firması... Kesinlikle tavsiye ediyorum. Tüm ekibe teşekkür ederim.

 • Ayyıldız Tadilat Ve Temizlik Hizmetleri Fırat Ayyıldız

  Güler yüzlü ve kaliteli hizmetlerinden dolayı Ayyıldız Tadilat ve Temizliğe teşekkürlerimi sunuyorum.

  Biz tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Samet Bey.

 • Dört Yıldız Temizlik Hizmetleri Hasan İrfan Yıldız

  İşinin ehli bir ekip, gerçekten çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim

 • Ersu Temizlik Enes Şirinyurt

  Koltuklarımı yıkattım, tahminimden daha temiz oldu. Ayrıca kusmaya karşı ücretsiz yıkama garantisi veriyorlar. Tavsiye ediyorum.

 • Mavy İnşaat Temizlik Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Melike Yavuz

  Dün yapılan temizlikten çok memnun kaldım. Düzenli olarak çalışmayı düşünüyorum. Ellerinize kollarınıza sağlık. Teşekkürler.

Peray Temizlik Aydın Uğurlu
2 Yorum8.5Puan
Dört Yıldız Temizlik Hizmetleri Hasan İrfan Yıldız
1 Yorum10Puan
Piri & Pak Temizlik Sevda Akkoyun
 Ayyıldız Tadilat Ve Temizlik Hizmetleri Fırat Ayyıldız
1 Yorum10Puan
ADA Grup Temizlik Bora Şengür
Kuru Temizleme Sepetim Haldun Kurtkaya
Ataser Danışmanlık ve Güneş Enerji Sistemleri Adem Serez
Mavy İnşaat Temizlik Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Melike Yavuz
5 Yorum9.8Puan
Ersu Temizlik Enes Şirinyurt
12 Yorum10Puan
İlktem Hizmet Orçun İlkbahar
Nur Temizlik İrfan Ede
Mas Temizlik Emrah Ersen
3 Yorum10Puan
Bursa Güven Pak Hilal Güven
15 Yorum9.9Puan
Öz Erdem Halı Yıkama Hasan Usta
Alternatif Turizm Temizlik Ltd Sti Cevat Pekşen
Oznur Bilen
Recep Tayip Çoban
1 Yorum10Puan
Mine Ervüz
Nilem Kurumsal Temizlik Ve Güvenlik Ltd. Şti. Fuat Usburak
Ak Temizlik Ve Çamaşır Yıkama Fırat Gök