Terzi Ahmet

İstanbul / Bakırköy

Terzi / Dikimevi

8Yorum
9.6Puan

Terzi Ahmet - Ahmet Yelgeç

İstanbul / Bakırköy’de terzi ve dikim moda evi olarak faaliyet göstermekteyiz. Bakırköy başta olmak üzere İstanbul’un tamamına hizmet vermekteyiz.

Her model abiye elbise tadilatı, nişanlık dikimi, takım elbise tadilatı, penye ve triko tadilatı, paça açma ve paça boyu ayarlama, astar değişimi, günlük kıyafet dikimi, anne çocuk kombinleri, pantolon ve ceket dikimi, etek dikimi, elbise tamiri ve tadilatı, fermuar dikimi, bayan bluz dikimi, çocuk kostümleri dikimi, gömlek yaka ve manşet değiştirme hizmetleri vermekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ile ustalıkla çalışmakta, ürünlerinizi söz verdiğimiz tarihte teslim etmekte ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çabalamaktayız.

Pazar günleri hariç haftanın her günü, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Yıllardır tüm tadilat işlerimi tam istediğim gibi yaptı.Kişiye özel dikimide özenli ve kusursuz.Fiyat olarakda çok makul.Herkese tavsiye ediyorum.

Nigar ünal - 18.12.2018

10Puan

Tüm işlerimi eksiksiz ve zamanında teslim etti. Ayrıca ücret politikası da Bakırköy gibi bir yer için çok uygun. Şimdiye kadar işçiliği ile ilgili de bir problem yaşamadım. Tavsiye ederim.

Erkan Özer - 09.03.2018

9Puan

Ahmet Usta işini çok iyi biliyor. Hatasız, kusursuz, sipariş, tadilat itinayla özenerek yapıyor. Ben çok memnunum, herkese tavsiye ediyorum.

Kezban Yelgeç - 06.03.2018

9Puan

Tamir için verdiğim giysileri noksansız ve zamanında teslim aldım. Ayrıca özel dikim(ısmarlama) ve yaptığı tasarımları gerçekten muhteşem. Tavsiye ediyorum.

Nuri Yelgeç - 05.03.2018

9Puan

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittiğim bu yerden çok memnun kaldım. Bana yeniden giyim zevki kazandırdı. İnsanın kendine özel kıyafetler giymesi çok özel bir duygu. Herkese tavsiye ederim. Mutlaka ziyaret edin.

Erdal Avşar - 05.03.2018

10Puan

Özel dikimleriyle bilinen ve müşteri memnuniyetini her zaman önemseyen bir terzi. İşçiliği mükemmel. Her zaman ziyaret ettiğimiz bu adresi herkese öneririm.

Ebru Oruç - 05.03.2018

10Puan

Yıllardır aynı yerde hizmet veren, güvenilir ve titiz bir terzi. Tadilat işlerinin yan ısıra ısmarlama dikim konusunda da işinin ehli. Tavsiye ederim.

Emre Oruç - 02.03.2018

10Puan

İşinin ehli bir ustadır, uzun zamandır bu mesleği icra eden kaliteli bir usta.

Nuh Gökbulut - 01.03.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar