Thermo İklim Beyaz Eşya Servisi

Bursa / Nilüfer

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

Thermo İklim Beyaz Eşya Servisi - Hasan Ak

Beyaz Eşya Servisi ve Isıtma Soğutma Sistemleri ile ilgili Bursa'nın Nilüfer ilçesinde yer alan ve tüm merkez ilçelere yetkili servis hizmeti vermekte olan firmamız, sektöründe 10 yıllık birikim ve tecrübeye sahiptir.

Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Klima, Kombi, Fırın ve Ankastre başta olmak üzere her tür beyaz eşya ve ısıtma soğutma sistemleri ile ilgili montaj, tamir, bakım ve servis hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Pazar günleri dahil haftanın her günü servis hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca sıfır ve 2. el klima satışı ile birlikte tüm ürün grupları için yedek parça temini de yine firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Montaj, tamir, bakım ve servis hizmeti verdiğimiz markalar arasında Vestel, Beko, Arçelik, Samsung, Profilo, Siemens, Bosch, Ariston, AEG, Regal, İndesit, LG, Mitsubishi, Buderus, Alarko Carrier, Daikin, Fujitsu, Sharp, Demirdöküm, Airfel, E.C.A., Viessmann, Ferroli, Vaillant, Baymak, Altus bulunmaktadır.

Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Mudanya, Kestel veya Görükle’de ikamet etmekteyseniz ücretsiz çağrı numaramızdan bizlere ulaşabilir, 7/24 hizmetlerimizden faydalanmak için randevu talep edebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar